Widok

jaki pellet?

Temat dostępny też na forum:
Jakim pelletem palicie u siebie? Kupilismy jakiś tani od znajomego ale średio jestem zadowolona, popiołu sporo zostaje, trzeba jeszcze dokupić bo to co miały wystarcyzć spokojnie do lata już się skończyło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My grzejemy pelletem ze Stelmetu bo jest dobrej jakości i można go kupić taniej przez internet i stronę http://www.epellety.pl

z tego co czytałem to jest możliwość przerobienia pieca olejowego na pellet bo taniej wychodzi.

Ja polecam pellet Doran kupuję na świat opału

Ogrzewam Olimpem sprawdzonym pelletem od polskiego producenta. Z kupieniem go nie ma żadnych problemów bo jest dobrze dostępny na składach.

Jaka cena za tonę?

Witam! Mirrek, aktualna cena pelletu Lava to 1048,94 zł za paletę, a pelletu Lava to 1088,92 zł za paletę.

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Panie niedoRzeczniku:
Czym się różni pellet Lava od pelletu Lava?

U Nas Olimp od 6 lat :) Lepszego pelletu chyba nie ma i nigdy nie było:) Przy innym zawsze jakieś awarie pieca, nierówne ceny, syf w paczkach - odkąd używamy pelletu jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiadając na twoje pytanie - dokładnie nie wiem czym się różni, chyba certyfikatem jakości (olimp ma chyba jakiś wyższy). Tak czy owak - Olimp moge polecić szczerze. Pozdrawiam!

coś się zmienia, bo pellet A1 można kupić juz od 750 zł/t http://gielda-paliw.com/ogloszenie/wielkopolskie/149/pellet-drzewny-a1-swierkowo-sosnowy-wysokiej-kalorycznosci chyba ktoś uświadomił sprzedawców, że tanie można więcej

w sieci zawsze taniej

nie wiem czy taniej (nie sprawdzałem lokalnych cen) ale na pewno wygodniej. na pewno mam gwarancję jakości jak zamawiam prosto od producenta.

Tego roku zamawialismy w Sobianek, dobry skład, dowożą w całym kraju, węgiel też mają najwyższej jakości, z certyfikatami więc pewny i dobry opał https://sobianek.pl/

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdzie braliście kredyt na mieszkanie??? (51 odpowiedzi)

Jak w temacie. Gdzie teraz najlepiej brać? Gdzie nie warto? Poradzicie coś? Chcemy kupić własny...

Firmy zarzadzajace cudzymi apartamentami. (23 odpowiedzi)

Ostatnio na trojmaisto.pl zamieszczono artykul opisujacy konflikt dwoch wlascicieli z firma IRS...

Dom bez odbioru ?? Czy ktoś się z tym spotkał ?? (47 odpowiedzi)

Mam nadzieję że komuś się uda odpowiedzieć. Mam na oku pewien dom, już go oglądałam, wszystko...

do góry