Widok
jaki salon wybrać?
Dziewczyny szukam salonu kosmetycznego. Chciałabym trochę odświeżyć twarz i dekolt. Czy byłyście albo słyszałyscie o któryms z tych. Może dajcie namiary na swoje sprawdzone salony:)
http://www.beautysfera.pl/index.php
http://www.sanusperagnes.pl/
http://www.beautysfera.pl/index.php
http://www.sanusperagnes.pl/
Z tego co wiem to strona nie długo bedzie. Ja robie u p. Malwiny wszystko manicure, pedicure, depilacje, twarz, masaz:) Szukałam jej 2 miesiace bo z centrum z j.andre sie przeniosła i sama otworzyła salon (gratuluje Malwinko po raz kolejny:)) Pracuje na hmmm... LaNeche, Mary Cohr, COurtaine (spisalam z próbek które zawsze dostaje po zabiegu na twarz abym mogla sobie dopasowac produkty do mojej twarzy). Polecam (zreszta zobacz na komentarze na trojmiescie -moj tez jest)
bzdura jakas to co napisalas a pamietaj ze kosmetolog a kosmetyczka to tez wielka roznica i zalezy od sprzetu ktory maja w gabinecie od roku chodze systematycznie do mojej pani kosmetolog i wiem wszystko na temat mojej skory jej pielegnacji oraz skora jest o niebo lepsza niz na poczatku takze glupoty piszesz
proponuje salon bellesa na żabiance koło ergo areny, maja całkowicie nowy sprzęt do zabiegów kosmetycznych, a to ogromny plus. na stronie http://www.bellesa.pl znajdziesz kontakt do salonu :]