Widok

jaki tusz do rzęs?

Kobitki, być może już podobny wątek był ale ja niestety nie znalazłam. Jaki tusz poleciłybyście do rzęs rzadkich, krótkich i cienkich? Bo niestety natura mnie takimi obdarzyła :( Do tej pory uzywałam Astor Big Boom, wszystko byłoby ok ale skleja. Wcześniej Max Factor 2000. Coś jeszcze znacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam używanie białej bazy którą nakładasz na rzęsy przed [pomalowaniem tuszem, ja używam EVELINE to jest skoncentrowane serum 3w1, ładnie też odżywia rzęsy. Po nałożeniu tej bazy normalnie tuszujesz rzęsy, efekt jest pogrubiający, wydłużający no i odżywia:) Z tuszy polecam ARTDECO all in one jest wydłużający i pogrubiający i co ważne nie skleja:) fajny jest też Manhattan no end mascara taki fioletowy, ten jest dość tani i szybko wysycha ale daje fajnie wydłużone rzęsy. Ja osobiście testowałam już mnóstwo tuszy, kupowałam takie bardzo drogie YSL DIORA itp ale naprawdę nie widzę żadnej różnicy w jakości:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy one sa hipoalergiczne? bo zapomnialam dodac a to chyba jedno z wazniejszych wymagan. Po MF bylo ok ale po paru godzinach mialam czerwone oczy i w dodatku szczypaly.
Dziewczyny, rzucajcie pomyslami dalej prosze a ja sobie je posprawdzam, poczytam opinie, zobacze na zywo. Dzieki za gory!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak? Pomożecie? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Andzia,mam takie same rzęski jak Ty i po długich próbach znalezienia czegoś odpowiedniego kupiłam Miss Sporty XXLong. Nie byłam przekonana,a okazał się strzałem w dziesiątkę ;) kosztuje kilkanaście zł także nic nie tracisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Banana, dzieki, tylko ze to chyba tusz wydluzajacy? Ja potrzebuje zarazem pogrubiajacego, w przeciwnym razie bede miala kilka dlugich rzesek :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mascare revitalash polecamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://musecosmetics.eu/ Ta firma ma produkty do pielęgnacji i odżywienia rzęs bardzo dobrej jakości za przystępną cenę. Polecam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio kupiłam tusz z Yves Rocher vertige longueur i chyba nigdy nie miałam lepszego. Mam słabe i krótkie rzęsy, a on fajnie je wydłuża, także polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko i wyłącznie bonjouris...jak spróbowłam, tak się nie rozstaję ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Benefit - to mój top one :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używałam go ale ostatnio trafilam na ten artykuł o recenzji tuszów z Eveline Cosmetics i kupiłam sobie te 2 polecania, zapłaciłam w promocji coś koło 13 zł więc wole je cześciej wymieniąc a płacić taką kwotę niż kupić jeden a drogi, który też wyschnie za jakiś czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

eveline ma świetne tusze, jedne z lepszych na rynku według mnie :) ja mam teraz ten Variete - super wydłuża i podkręca a przy tym nie skleja rzes :) no i nie kruszy się po kilku godzinach więc nie ma obaw o tzw efekt pandy ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

do góry