Widok

jakie grupy miesni rozwija jazda na rowerze?

mam pytanko, jakie grupy miesniowe sa rozwijane podczas jazdy na rowerze z duzym obciazeniem? miesnie łydek to wiem, i zastanawiam sie czy nie bede miala niedlugo nog jak facet i nie powinnam zaprzestac jazdy z duzym obciazeniem, bo juz lydki dosyc mocno mi sie zarysowaly

z gory dzieki za odpowiedz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czworogłowy uda. łydki też, ale mniej. A co do zarysowania lepiej machać częściej ale z mniejszym obciążeniem ;))))))))))) Duże obciązenia sprzyjają przyrostowi masy mięsni ;) BEDZIESZ MIALA UDA JAK KULTURYSTA! ;)

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieks, czyli mniejsze obciazenie i wiecej pedalowania-rozumiem, a uda lepiej miec jak kulturysta niz jak flaki ha ha ha:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
LENA25 napisał(a):

> dzieks, czyli mniejsze obciazenie i wiecej
> pedalowania-rozumiem,

ten wątek lepiej by pasował do forum rowerów... zresztą tam Krzyżak odpisał Tobie, ze zdrowsza jest wysoka kadencja (częstsze pedałowanie) niż jazda na twardo.

> a uda lepiej miec jak kulturysta niz jak flaki ha ha ha:)

jak to szło: "lepiej byc kwadratowym czymś niż okrągłym niczym" ;)

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

do góry