Widok

jakie kupić buciki z niższej półki?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
proszę doradźcie, nie stać mnie na dobre buty dla dzieci typu Bartek, Ecco, żałuję ale co poradzić. Chciałabym kupić jakieś tanie ale nie wiem co wybrać.
dla synka oglądałam w ccc firmy action boy, wyglądały całkiem całkiem. Dla córki nie mam pojęcia... Macie jakieś doświadczenie z butami z ccc, deichmana, auchan? prędzej kupowałam używane firmówki ale chyba wolę nowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ccc lasocki ok 80 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze w lidlu bywają fajne i niedrogie, ale jak się pojawiają to rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.Ja dla córy w weekend jadę może do ccc i deichmana zobaczę. Dla syna kupiłam fajne w deichmanie na wiosnę
Nie kupuję nigdy drogich butów dla dzieci, no może raz buty to w bartku synowi, a córce chyba w smyku kupowałam. Z resztą i w smyku bywają też tańsze co poniektóre, jakieś promocje itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no do lidla niestety nie mam jak się wybrać, daleko i z tymi moimi dziećmi to bym się nie dopchała do kosza;)
lasockiego wiem że są dobre ale teraz kosztują 89 i 99, dla mnie to nadal ,,wyższa półka"....muszę zamknąć się w ok. 120 zł -za dwie pary:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NA ALLEGRO http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=18891138&id=11763
FIRMA WOJYLKO LUB SUNWAY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA mam bardzo pozytywne doswiadczenie z butami z dichmanna.sa rozne, ale co model to inaczej. takze proponuje male sklepy z Polskimi butami, ja znam taki w skarszewach i dobre miekka podeszwa i ladnie odszyte po 45zl mozna dostac(badoxx i podobne) a skorkowe to za 55/60 na allegro tez sa, ale bez ptrzymierzania nie kupilabym- ew obejrzec na zywo,przymierzyc i wtedy zamowic ale z przesylka pewnie wyjdzie na to samo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
aktualnie mam jesienno-wiosenne buty action boy z ccc za ok 70 zł chyba kupione jesienią - są całkiem fajne spokojnie można kupić , nic sie z nimi nie działo , jeszcze teraz wiosną mój syn w nich pochodzi :-) myślę ,ze w tej cenie i dziewczynce cos fajnego kupisz w ccc .
Osobiście chwalę sobie buty z ccc często kupuję dla siebie. Jeszcze ani razu nie musiałam nic reklamować .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
rybalon fajnie że piszesz o tych action boy, może spróbuję, troszkę się uprzedziłam do butów z ccc po wątkach na forum odnośnie reklamacji;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Odradzam lasockiego, w zeszłym roku syn nosił adidaski, nike ( 80zł) wiosne, lato jak chłodniej i na jesień na zmiane z lasockiego.
Action były po 40zł a lasockiego 100zł, wybrałam Lasockiego bo "że skóra"
Teraz na wiosne zrobiłam przegląd i te adidaski ok, a lasockiego jak by trójka dzieci się wychowała... a syn raczej wózkowy ;)

Lepiej te action, mniejszy żal jak rozwala się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja najczęściej kupuję w Deichmanie te Bobbi Shoes czy jakoś tak :) Z butkami na zimę/wiosnę nigdy nic się nie działo :) Zdarzyło się że sandałki mój przedszkolak rozwalił, tzn. puściły paski to mi wymienili od ręki :) z kapciami też dwa razy była przygoda - też pozytywnie rozpatrzona reklamacja :)
A i jeszcze jedna fajna rzecz u nich to taka, że w ciągu 3 m-cy można oddać z paragonem jak nie są noszone :) więc często kupuję bez dzieciaków a potem na spokojnie w domu mierzymy i co nie pasuje to oddaję/wymieniam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Osobiscie odradzam buty nie skorzane dla dzieci. Stopa sie poci i nie oddycha. Chyba, ze tenisowki z plotna to wiadomo ;) .
Gdy synek byl maly kupilam mu raz tanie buty na Allegro, 100% skora w srodku i na zewnatrz, lekkie jak piorko, polski producent. Nie pamietam marki, ale przykladowo:

http://allegro.pl/buty-antylopa-chlopiec-rozm-19-21-22-23-24-25-i4050079890.html

Plastikowe buty z CCC sa koszmarne, kiedys kupowalam synkowi jako takie do piaskownicy, ale stopy byly w oplakanym stanie. Z CCC tylko Lasocki, reszta to straszny syf, naprawde, sztywne i z pcv.

No doczytalam kolejny post. Faktycznie Lasocki ma bardzo miekka skore i szybko sie niszczy. Pytanie, czy pcv dla skory lepsze czy skora? Czy wazniejszy wyglad, czy jakosc i zdrowa stopa dziecka. Lasocki to przyklad. Mozna kupic duzo taniej 100% skorzane buty dla dziecka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
My w decatlonie kupilismy dzieciom adidasy,synowi za 55 zl (adidasa) a corce za 40 (Quecha).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
w zeszłym roku kupiliśmy butki w decathlonie i bardzo zadowolona jestem, nic z nimi się nie stało, a synek chodził od wiosny aż do jesieni.

W zeszła niedziele kupiłam mu nowe, bo tamte niestety przyciasne....
Te też są fajne, leciutkie, z giętką podeszwą i przepuszczają powietrze, cena tez niezła:) mają tam naprawdę duży wybór, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

my mamy te:

http://www.decathlon.pl/buty-turystyczne-niskie-dla-dzieci-arpenaz-50-rzep-niebieskie-id_8300368.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dokładnie te ktore zalinkowałas kupiłam corce,tylko szaro malinowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Buty Antylopa są bardzo fajne. Cieszyłabym się gdyby znów udało mi się ustrzelić na Allegro nowe buty tej firmy za 50-60zl.
Raz mieliśmy podobne do tych http://allegro.pl/antylopa-polbuty-r-20-skora-p-r-z-e-c-e-n-a-i4034578985.html i były super
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja właśnie z Lasockim mam bardzo dobre doświadczenia, i z dziecięcymi i z damskimi, za to Deichmannowskie buty rozwalają się każde jedne po 2-3tyg, z reklamacją są cyrki żeby uznali, nie kupuję tam już w ogóle. W Smyku też te z Cool Cluba ładne ale baaaaardzo nie trwałe, nie polecam.

p.s. a jaki rozmiar i jaki rodzaj bucików dla córeczki potrzebujesz? mam parę par po moich dziewczynkach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowałam w ccc i nie narzekam, popatrz też na ogloszenia, ludzie często sprzedają tanio buty w bardzo dobrym stanie, nie wchodzi w no i ja zawsze korzystam z wyprzedaży w styczniu i lipcu i kupuję Np w hm za ok 40zl buty które normalnie kosztują 100zl.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
action boy są ok, jesienią kupiłam półbuty synkowi, w dodatku trafiłam na jakąś przecenę i zapłaciłam 39 zł. Nie mam do nich uwag.
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
,,nie wchodzi w no,, miało być nie schodzone ::)Piszę z telefonu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na matarni jest wyprzedaż w smyku butów i kaloszy od 35 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w Decathlonie jest możliwość zwrotu jak nie będą pasowały?
Fajne te z linka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest zwrot,30 dni,a z kartą bez terminowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam butów z CCC. Nie dają rady cały sezon, a sandały to już masakra, noga lata w nich, przeciera się podeszwa i wychodzi jakiś biały piankowy chinski spód. Może spróbować używane z Ecco, a wsadzić np. swoją wkładkę nową? Zawsze można odsprzedać, także wydatek się zwróci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Witam ja polecam fajny sklep, który ma nie tylko elementy sportowe ale również rehabilitacyjne jak np piłka orzeszek Fajnie szybko przychodzi towar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

do góry