Widok

jakie wino na wesele

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam :) zastanawiam się jakie i ile wina mam kupić...
myślałam o Carlo Rossi...
wesele z poprawinami jest w lipcu przyszłego roku

a... i przy okazji - czy kupujecie jeszcze jakieś trunki (oprócz wódki i wina)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednym z najlepszych importerów i dystrybutorów wina w Polsce jest firma "Wine 4 You"
(ul. Okulickiego 19, 05-500 Piaseczno) i właśnie od takich sprawdzonych osób można kupować wina. Widomo, że wesele ma się jedynie raz jedyny w całym życiu, warto wiec zachować klasę i kupić gościom coś z wyższej półki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rabaty sa czesto w Winezji https://winezja.pl/ choćby teraz nawet 20 % na pierwsze zakupy, poza tym mają wina weselne w gotowych zestawach fajnie skomponowane pod katem róznych rodzajów na rózne gusta , te zestawy też wychodza taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my na swoje wesele zamawialismy wina hiszpańskie, na w sklepie wina.com.pl akurat była na nie promocja, więc udało nam się zaoszczędzić kilka złoty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas bylo el sol i goscie byli zadowoleni

kiedy natomiast bylam na weselu u kolezanki pilam verso i mi osobiscie bardzo smakowalo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to winko liberfraumilch jest bardzo dobre. Miałam kiedyś okazje smakować go i zgadzam się Tulipanku z Twoja opinią :)

a ktoś próbował Two Oceans ? :)

CR jest bardzo popularnym winem i szukam czegoś innego. Do kwietnia jest troszkę czasu więc mozna jeszcze degustować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A z bialych tez polecam Liberfraumilch- ono jest bardzo delikatne, lekkie troche jak szampan smakuje i swietnie sie nadaje do np obiadku- gdzie jest biale mieso itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wilczek w tesco jest teraz w promocji El Sol- tez fajne winko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tez kupuje C.R. rozowe na wesele. T
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nikt Cie nie zmusza do picia tego winka. Jak dla mnie jest super, delikatne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie, no nie Carlo Rossi, to jest naprawdę podłe wino, ot takie popularne byle co:/ to jakby porównywać McDonalds do restauracji...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
carlo rossi - różowe i białe , kadarka - czerwone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny podnoszę wątek do góry :)

Czy macie jakieś doświadczenie z winem Two Oceans z RPA? :) cena ok 22 zł za butelkę

Zastanawiam się nad zakupem właśnie tego wina z wedding baru który będziemy mieć na weselu.

Jeśli chodzi o szampana na powitanie to nie mam dylematuu bo na powitanie zamowiłam drinka z szampanem Kir Royal :)

Niestety w winkach nie gustuję i cięzko mi się wypowiedzieć . Za opinię będę wdzięczna.

Dziewczyny a wy jakie macie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję rozejrzeć się za polskimi winami :) Nie wspomnę tu już nawet o FRESCO :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już pewnie musiało być wino z rozbitego XIX-to wiecznego żaglowca :P))) Może trochę stęchło, a cena kosmiczna ... ;)

Więc nie zrażaj innych do mojego pomysłu, parę groszy różnicy, a efekt naprawdę będzie znakomity. Zwłaszcza przy weselu taka kwota nie robi już różnicy.

Robisz zakupy tak jak pan premier Donald, któego personel w Sopocie na oczy nigdy nie widział :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie martw się o mnie Piotruśku, zdarzało mi się próbować takie wina, że pewnie by było trzeba pól Bierdronki wykupić, żeby zapłacić tyle, ile one kosztowały ;) Mimo to nie smakowały mi jakoś bardzo. Ale może nie piję ich wystarczająco często i się nie przyzwyczaiłam ;) Albo może mam po prostu taki prostacki gust :P Do Biedronki też chodzę, chociaż to, według prezesa Jarka "sklep dla biednych ludzi" :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo ładnie opakowany sikacz i z wysoką marżą sklepu, zawsze będzie promowany i niby "popularny". Nie dajcie się ogłupić.
Anek - a jakie próbowałaś inne wina? Z Biedronki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Carlo rosi najpopularniejsze bo niedrogie i często są promocje:)
My mieliśmy sutter home i gallo z duuuużym zapasem i zostało niewiele:)
Wszystko zalezy od gości co piją:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ja widać mam tandetny gust, bo mi właśnie ono smakuje :P Ale ja się widać nie znam, bo takie naprawdę drogie, to smakują mi rzadko :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rzadko się zgadzam z piotrusiem, ale tym razem muszę ... Carlo Rossi to przejaw tandety :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie Carlo Rossi! Wybór takiego wina to przejaw tandety i braku dobrego smaku. Kupcie dobre wino z winiarni choćby i za 20 i będzie duzo lepsze :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry