Widok

moje zdjęcia

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Nie chcę tam zasmiecac, to umieszczę je tutaj:

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie... dla osób po weselu pewnie sprawy juz nie mają znaczenia, ale mają one jak najbardziej znaczenie dla osób nowych zaglądających na to forum, konkretne informacje o danej firmie,dj, kwiaciarni,hotelu itp, bardziej przydadzą sie niż przesłodzone komentarze "kolezanek" z forum. Czerwcowa dobrze trafiła w sedno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witch fajne te obróbki, niestety nie umiem jeszcze tak kich robic, podobają mi sie moje zdjęcia ale takie obróbki też są fajne, fajnie yglądają, czy to faktycznie Corel???
Muszę może sama sprobowac coś takiego wymodzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się bawię ze zdjeciami w paint shopie, bardzo fajny program ale wszystkch możliwości to bez instrukcji nie da rady, ściagnełam go z netu, jak masz kazee to paint shop pro 7 lub nowsze fajna zabawa polecam, nie wiem czy korel ma klonowanie bo to fajna sprawa można sobie wymyśleć jakieś kosmiczne tło

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZDJĘCIA SA BARDZO FAJNE NIE MNIEJ JEDNAK czegoś tu brakuje. Moim zdaniem są mało naturalne ale moge się mylić. Nie wiem, nie chce oceniać!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry