Widok
wlasnie... dla osób po weselu pewnie sprawy juz nie mają znaczenia, ale mają one jak najbardziej znaczenie dla osób nowych zaglądających na to forum, konkretne informacje o danej firmie,dj, kwiaciarni,hotelu itp, bardziej przydadzą sie niż przesłodzone komentarze "kolezanek" z forum. Czerwcowa dobrze trafiła w sedno...
ja się bawię ze zdjeciami w paint shopie, bardzo fajny program ale wszystkch możliwości to bez instrukcji nie da rady, ściagnełam go z netu, jak masz kazee to paint shop pro 7 lub nowsze fajna zabawa polecam, nie wiem czy korel ma klonowanie bo to fajna sprawa można sobie wymyśleć jakieś kosmiczne tło
