Widok
jedzonko - palce lizać
wystrój to kwestia gustu - dla mnie nieciekawy, ale moża tak ma być w kresowej restauracji, do tego wątpliwej urody muzyka. jednak obsługa i jedzenie nie pozostawiają nic do życzenia. bardzo sympatycznie, pani tatiana elastyczna i zainteresowana gośćmi - jedzonko to niebo w gębie. z pewnością jeszcze z żoną wpadniemy.
Moja ocena
Restauracja Kresowa
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: -
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 2
przystępność cen: 2
ocena ogólna: 5
4.2
* maksymalna ocena 6