Widok
jestem na TAK!!!
elka-plus na szóstkę z plusem! Polecam z całego serca. Super cierpliwi instruktorzy, mila atmosfera podczas jazd. Teoria prowadzona przez p.Rafała wbija się w głowy, nie da się nudzic! nie ważne czy miałeś/as kontakt z samochodem , czy była okazja prowadzic wcześniej pojazd, wszystkiego nauczysz się od podstaw. Trudne manewry powtarzane do skutku, tłumaczenie błędów. Wszystko idealnie, polecam! ( absolwentka, wszystko zdane za 1wszym razem) . JAK NIE TRUDNO SIĘ DOMYŚLEĆ - DZIĘKI ELCE-PLUS I CAŁEJ JEJ ZAŁOGI!
Moja ocena
ELKA-PLUS
kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
poziom nauczania: 6
wyposażenie: -
czas trwania kursu: 6
przystępność cen: -
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6