Widok

jogurty-które lubicie, polecacie?

Kulinaria Temat dostępny też na forum:
zróbmy ranking jogurtów, które macie sprawdzone-przyzwoity, w naturalny skład, najlepiej niezagęszczany dodatkowo, jak najmniej dosładzany
co polecacie? kupujecie dzieciom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety doszłam do wniosku,że wszystkie te jogurty są do nieczego. Wolę kupić naturalny , dać bakalie i pestki i mieć spokojne mysli o skład.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się na kupne upierasz, to z danona ale owoc, ale nie truskawka(zawiera koszenilę) poza tym mleko, śmitanka, wiadomo-cukier. Nie zawierają żelatyny i syropu glukozowo-fruktozowego. Poczytaj sobie o nim bo niby taki niepozorny, a jednak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z Biedronki FrutiVita w dużych kubełkach, chyba 240g oraz FrutiVita Crema o smaku kokos migdał (ulubiony od czasu do czasu, bo intensywny smak ma )

Generalnie wolę serki homogenizowane waniliowe ale z lidla - w dużych opakowaniach po 400g
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja robię sama. później dodaję dżem, owoce, otręby, pestki i nasiona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
jogurt naturalny z mleczarni snieżka:)
moj mąż lubi fruvity z biedry.Te w dużych kubkach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepsze te naturalne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co by był rzeczywiście zdrowy i mało cukru - to jedynie jak piszą dziewczyny: naturalny+ samemu dodać dodatki jakie się lubi... wszystkie gotowce mają całkiem sporo cukru...i zwykle innych dodatków
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli nie jadacie, nie dajecie dzieciom zadnych kupnych, gotowych jogurtów owocowych?
ja wiem, ze najlepsze i najzdrowsze polączenie to jogurt naturalny + wsad owocowy, przyrzadzony w domu ,wlasnoręcznie-to jest oczywista oczywistosc, sama tez tak głownie robię,ale maiłam nadzieje, ze mozna znalezc na rynku cos w miarę przyzwoitego wsrod gotowcow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak dziewczyny piszą naturalny+Owoc jabłko gruszka banan,płatki owsiane rodzynki,lub "swój muss" z truskawek malin
Nie kupuję danonków monte itp.Zresztą ostatnio młoda dostała u swojej cioci to go nawet nie chciała tylko spróbowała i odstawiła,więc po co na siłe ją uszczęsliwiać zagęszczaczami,żelatynąi innymi E
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tylko naturalny + Musli

Lub naturalny+ owoce mrozone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie naturalne polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuję typu greckiego i dokładam owoce z zapasów słoikowych od mojej mamy ew. musli lub banany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas niestety nie przejdą jogurty naturalne, kefiry, maślanki.

Więc kupuję jogurty owocowe. Jogobelle ze zbożami i bez(sprawdzam tylko żeby nie było sztucznych barwników) lub Bakomy ze zbożami. Trudno. Uważam, że Młody powinien jeść jogurty. Więc jeśli mam opcje NIC lub KUPNE OWOCOWE - to wybór jest prosty :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A maslankę lub kefir zmiksowane z owocami probowałaś Agusia?

a co sądzicie o lidlowskich jogurtach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia -mój syn jogurtów nie jada wcale niestety ..ani greckich z owocami ani kupionych z owocami gorszych czy lepszych nieważne ..nie i juz ..od jakiegos czasu serki waniliowe wszelkiej maści tez odpadają ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście wszelkie maślanki tez odpadają , pozostaje ser zółty, jajka i mleko z nabiału ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z lidla lubię serki Sweetello ostatnio - puszyste i smaczne robi je Maćkowy ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Próbowaliśmy robić takie koktajle. Ale gdzie tam... 1-3 łyki, niby dobre ale więcej nie wypije :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda:( moja córka też nie zje naturalnego, ale koktail wypije i to bez cukru:))
A dwojga złego owocowy lepszy niż nic.
moja córka też jogurty je kupne owocowe, pitne z biedry jogobelle, fruvita i zyje. Jakieś serki też sie zdarzają.

No, ale ona jest już duuuuuża....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Są jeszcze bakomy słodzone owocami - ja je jem.
Córce co prawda daje naturalne, do których dodaje owocę. Ale jakby tak nie chciała to bym pewnie takie dawała.
Czytać skład i wybierać mniejsze zło trzeba ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupuje typu greckiego lub Activie jesli chodzi o naturalne,bo biedronke mam najblizej a te akurayt tam sa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aktualnie blenderuję np. banana + jabłko + kaki i na koniec dodaję 3 duże łyżki jogurtu greckiego zott, mój młody taki jogurt zjada, polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli interesują Cię naturalne produkty, możesz znaleźć inspiracje dotyczące zdrowego stylu życia, w tym jogurtów i innych naturalnych produktów spożywczych, na https://www.magiacodziennosci.com/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

co myślicie o mieszkaniach w Falowcu (72 odpowiedzi)

mam zamair kupić mieskzanie i zastanawiam się nad falowcem

Jak się mieszka na oksywiu?? (28 odpowiedzi)

Czy to rzeczywiście najgorsza dzielnica Gdyni ?? Jak się tam mieszka?? Blisko są sklepy czy...

kto sie bawi z scrapbooking ? gdzie kupujecie, moze ktos mi cos pomoze:) (41 odpowiedzi)

zainteresowało mnie bo tak sobie wymysilam zrobic kronike malej i wlasnie uzyc takich roznosci,...

do góry