Widok

jubiler w Rumii??

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć.
Czy macie jakies doświadczenia lub znacie opinie na temat jubilera w Rumi na skrzyżowaniu ulic Dabrowskiego i Starowiejskiej takiego po schódkach przy knajpce Credens?
Chodzi mi o to jak oni robia obraczki?Czy sa ładne? Bo ceny maja w porównaiu z jubilerami w Gdyni bardziej przystepne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nosze na palcu sliczny zloty pierscionek z brylantem wlasnie od nich i nie mam zadnych zastrzezen
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nysia a bedziecie kupowac tez tam obraczki??nysia napisał(a):

> ja nosze na palcu sliczny zloty pierscionek z brylantem wlasnie
> od nich i nie mam zadnych zastrzezen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obraczki to juz mamy (dostalismy od babci) ale na pewno tam je zmniejszymy i wygrawerujemy

a jak przygotowania do slubu? bo o ile pamietam tez macie wesele w tequili.... (swoja droga mam kilka pytan co do tego wesela, czy moge sie odezwac na priv?)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie ze mozemy pogadac na priva.Juz napisałam do Ciebie maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem bardzo zadowolona bo cenowo wyszlo 300zl taniej niz w gdyni.a mamy grube beczulki.polecam-grawer gratis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecamy tego jubilera. Właśnie dopiero odebraliśmy obrączki, jesteśmy zadowoleni, obrączki są bardzo ładne, dobrze wykonane. Bardzo szybko robią na zamówienie a ceny mają bardzo przystępne. Do tego grawerują gratis co się chce. Obrączki wyszły nas o ok. 400zł taniej niż gdybyśmy robili je w Gdańsku u jakiegoś jubilera, a sam wygląd sklepu/pracowni zrobił na nas też dobre wrażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest jeszcze jeden jubilerw Rumi który polecam - w tych pawilonach co jest FOTO MIRA u góry, my tam będziemy robić obrączki. Będą grawerowane, z własnego złota, koszt około 225 zł (25 zł za gram- robocizna, gdy masz własne złoto). Ten jubilero o którym Ty mówisz tez robi grawerowane (chodzi mi owzór na obrączkach) ale korzysta z usług "mojego jubilera" ponieważ posiad tylko maszyne do grawerowania wewnątrz obrączek!więc cena podejrzewamjest większ. Jeśli zależy Ci na obrączce z grawerem na "zewnątrz" to idz do mojego jubilera. Grawer wewnątrz kosztuje 30 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aleks napisał(a):

> Jeśli zależy Ci na obrączce z grawerem na "zewnątrz" to idz do mojego jubilera. Grawer wewnątrz kosztuje 30 zł.


Ja napisałam że odebraliśmy już obrączki i że grawerują gratis co się chce. Oczywiście chodziło mi o grawer wewnątrz obrączki, bo na zewnątrz to chyba się nie graweruje dat, imion itp. chyba że jakiś wzorek, kwiatuszki. Niektórzy jubilerzy zastrzegają sobie np. 5 znaków, a w Gepardzie nie ma żadnych ograniczeń co do ilości znaków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ja pisałam do BASBO.......:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (7 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

Widoki (3 odpowiedzi)

Osiedle Widoki powstanie na stoku morenowego wzgórza, w otulinie Trójmiejskiego Parku...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

do góry