Widok

kantor online- jaki wybrać ?

Witam! Planuję w niedługim czasie wyjazd za granicę i będę musiała mieć pieniądze w Euro i teraz pytanko, czy lepiej wymienić je przed wyjazdem czy może tam na miejscu ? Nie bardzo wiem :) A może wymienic je w takim kantorze online , czytałam o tym tutaj https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/
Co radzicie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam założyć przed wyjazdem konto walutowe lub wniosek o kartę walutową do konta. Ja tak mam. Pieniądze wymieniam w Cinkciarzu i przelewam na konto walutowe. Cinkciarz ma teraz taką specjalną aplikacje i możesz wymiany dokonać nawet w czasie podróży. Ale co ważne nie polecam wypłaty pieniędzy za granicą z bankomatów, bo naliczają spore opłaty. Lepiej wszędzie płacić kartą bo to jest darmowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej mieć konto walutowe to fakt. Ale warto też porównać kursy walut. Z tego co wiem, to są prowadzone jakieś rankingi. Co prawda ja też korzystam z Cinkciarza, ale z tego co czytałam w opiniach to kursy mają nawet lepsze niż w bankach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale nie zawsze online musi oznaczać najlepsze warunki. Przecież macie np. Kantor Plus, sieć kantorów stacjonarnych. Kojarzycie? Kurs można sprawdzić online. U nich już wymienialiśmy przy spreadzie 0,5 czy nawet 0,3 grosza. Gdzie widzieliście takie warunki online? Dajcie przykład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ale jednak trzeba do tego Kantoru Plus dojechać, więc nie zawsze to najlepsza opcja, bo tracisz czas na wymianę walut. A w Cinkciarzu robisz kilka klików i masz pieniądze wymienione :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się sprawdza pluskantor.pl - z kilku innych też korzystałem ale ten działa najszybciej i ma najwygodniejszą obsługę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No my teraz jak do Chorwacji lecieliśmy też właśnie w Pluskantorze wymieniałam walutę. Kursy bardzo korzystne ,szybko, dla mnie super https://www.pluskantor.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co roku przed wyjazdem na wakacje kupuję walute w KantorEkspert.pl . Polecam bardzo, wymiana calkiem darmowa i szybki przelew
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również korzystam kantorekspert.pl i polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kantor.pl warto zapoznać się z ich kursami,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniałem dodać ze kurs można negocjować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

Przedstawiciel Thermomix (70 odpowiedzi)

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

do góry