Widok

kapela na wesele

Wesele Temat dostępny też na forum:
potrzebna kapela na wesele - 6 września! Czekam na namiary!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe, że nie masz jeszcze zespołu, a już masz zdjecia ślubne w studio u małgosi (na 4 miesiące przed ślubem?). jeśli chodzi o zespół to polecam Vivę - poszukaj w poprzednich postach, tam są namiary. pozdrawiam, kika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no rzeczywiście ciekawe.. miałam ślub 21 kwietnia 2003r. moje fotki można obejrzeć na niebieskim forum...
a na wrzesień szukam kapeli dla koleżanki... pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w takm razie przepraszam i życze wszystkiego naj... na nowej drodze życia. a zespół jak najbardziej polecam, tylko nie wiem czy będą mieli wolny termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam Tehanu jest już mężatką od 21 kwietnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tehanu, a czy koleżanka, bądz narzeczony koleżanki, nie mieszka na zaspie na ul. burzyńskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oboje mieszkają w Gdyni na Obłużu
pozdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jeszcze lepiej, bo ten zespół jest z gdyni ( tak mi się wydaje - wszystkie namiary zaczynają mi się powoli mieszać)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tehanu napisał(a):

> potrzebna kapela na wesele - 6 września! Czekam na namiary!

w odpowiedzi na Twoj apel, chce Tobie i Twojej kolezance polecic super zespolik o nazwie Martis. Mlody energiczny i dostosowujacy sie do potrzeb mlodej pary, badz osob, ktore w ich imieniu zajmuja sie organizacja imprezy weselnej. Mają zamowienia z calej Polski i trzeba sie spieszyc, aby miec u nich wolny termin .
Radze szybko reagowac w zwiazku z tym.
Lider zespolu ma na imie Slawek a telefon do niego: 609 50 87 87 lub 503 166 321.

Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia dla Ciebie i dla kolezanki, ktora slubuje we wrzesniu.

Marta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tehanu napisał(a):

> potrzebna kapela na wesele - 6 września! Czekam na namiary!

w odpowiedzi na Twoj apel, chce Tobie i Twojej kolezance polecic super zespolik o nazwie Martis. Mlody energiczny i dostosowujacy sie do potrzeb mlodej pary, badz osob, ktore w ich imieniu zajmuja sie organizacja imprezy weselnej. Mają zamowienia z calej Polski i trzeba sie spieszyc, aby miec u nich wolny termin .
Radze szybko reagowac w zwiazku z tym.
Lider zespolu ma na imie Slawek a telefon do niego: 609 50 87 87 lub 503 166 321.

Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia dla Ciebie i dla kolezanki, ktora slubuje we wrzesniu.

Marta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry