Widok
kasia - opinia
Omijajcie szerookim łukiem syf kiła i mogiła. Skoro wiedzą że mają spory ruch mogli by zatrudnic wiecej obslugi, jest może 3 barmanow z ktorych 1 tylko obsluguje dzieki czemu trzeba czekac z 10 min na obsluge.. lokal zaniedbany wszystko brudne, do podlog but mi sie przykleil o toalecie nie wspomne, latają muchy... lokal dla bogatszych degrneratów
Moja ocena
Pijalnia Wódki i Piwa
kategoria: Bary przekąskowe
obsługa: 3
menu: 5
klimat i wystrój: 2
lokalizacja: 5
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 1
3.3
* maksymalna ocena 6