Pijalnia Wódki i Piwa

Bary przekąskowe

Gdańsk, Długi Targ 35/38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sympatyczny barman wątek zamknięty Bardzo miła i szybka obsługa
~janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Zachowanie kelnera poniżej krytyki!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Obsługa najgorsza z możliwych!!Nigdy, ale to nigdy nie spotkaliśmy się w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

masakra wątek zamknięty chamska obsluga klejace sie stoliki ceny wygladaja na niskie ale tak na...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Obsługa okropna wątek zamknięty Obsługa okropna!!!! Ceny i reszta jak zawsze ale obsługa...coś okropnego
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Obsługa wątek zamknięty Bar położony w dobrej lokalizacji, przystępne ceny, jedynie pozostaje kwestia...
~Sandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

Karaoke wątek zamknięty Byłam tam na karaoke już kilka razy,mega porażka chłopak który to prowadzi...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

ochrona wątek zamknięty W Krakowie bardzo lubiłem chodzić do pijalni - moje ulubione miejsce. W...
~Dominik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Generalnie wszystko spoko, z jednym ale.. wątek zamknięty Wystrój super, uwielbiam taki klimat, ceny mega przystępne, nie było jakichś...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

Obsługa wątek zamknięty Pewna pani, która tam pracuje jest wyjątkowo nieuprzejma dla klientów....
~Z
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Miejsce nie dla "Pańciów" wątek zamknięty A ja tam bardzo sobie chwale :-) wpadam od czasu do czasu, na małe "co nieco"...
~L
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Tragedia wątek zamknięty Zagladam do Pijalni od czasu do czasu od września i musze przyznac, ze na...
~Kucu
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Basmat - opinia wątek zamknięty Ochrona okropna nie można zabawić wyganiają i uciszają co za shit :/ klimat...
~Basmat
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Zgniły tata l, brud, niemiła i nie kompetentna obsługa wątek zamknięty Zamówiłem w pijani tatara, który okazał się zepsuty kiedy przyszedłem go...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

kasia - opinia wątek zamknięty Omijajcie szerookim łukiem syf kiła i mogiła. Skoro wiedzą że mają spory ruch...
~kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

częsty klient wątek zamknięty Zgadzam się co do tego, że stoliki i podłoga się kleja, ale to co pani...
~bywalczyni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

była klientka - opinia wątek zamknięty przystępne ceny, studenckie (bodajże) poniedziałki i duży wybór shotów są...
~była klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

nie polecam wątek zamknięty Odwiedziliśmy bar razem z chłopakiem we wrześniu 2014 i totalna klapa....
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

nie polecam palacym wątek zamknięty Ogolnie fajny i mily klimat.. niewypowiadam sie na temat jedzenia bo...
~michal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

anonimus - opinia wątek zamknięty przekąski i napoje całkiem w porządku, ale podejscie do klienta... tragedia.....
~anonimus
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

~X
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry