Widok

kobiece sprawy

Wesele Temat dostępny też na forum:
prosze o rade poniewaz okazuje sie ze wlasnie w dniu mojego slubu wypada mi okres i w zwiazku z tym mam pytanie ile czasu przed musze wziasc tabletki anty aby okres sie zatrzymal i zebym nie zdarzyla spuchnac ...bo chce zaznaczyc ze nie moge brac tabletek ze wzgledu na to ze okropnie po nich puchne ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak z czystej ciekawości... w którą stronę niby przesuwa? Opóźnia czy przyspiesza? ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też znam sposób z piciem soku z cytryny - opóźnia podobnoż okres. Śpiewaczki to stosują przed ważnymi egzaminami. Możesz już teraz zacząć pić na parę dni przed okresem, żeby go przesunąć, to do ślubu powinien Ci się przesunąć o parę dni.
Co do tabletek - zastanów się, czy naprawdę jest to warte - branie tabletek na 1 miesiąc nie jest dobrym pomysłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opuźnia (kumpeli o ok 1 tydzien) dodac do tego stres i gotowe


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki,ide kupic kilogram cytryn i bede pila:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny czytam Was i normalnie nie wierze...:)nie ma metod cud, zadna witamina c ani nic innego, wszystkie te kombinacje alpejskie to sa niezdrowe ingerencje w organizm!

kiki idz do lekarza, poradz sie, dobry lekarz Ci doradzi na pewno co bedzie dla Ciebie najlepsze, a z tymi pigulkami to mysle ze nic nie wskorasz a tylko sobie narobisz diabla...;)

absolutnie sie nie wymadrzam ani nie umoralniam, tylko przemysl wszystko i poradz sie specjalisty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spirala, tabletki i kilogramy cytryn- mysle,ze jak to wszystko pomieszasz dostaniesz okres w przyszłym roku:)
Do lekarza Kiki- tyle Ci poradze. I niech to bedzie (póki co) ginekolog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla tych co wierzą w cytryny. :)

Moja mama wynalazła kurację cytrynową dla wzmocnienia organizmu (zaznaczam - nie na przesunięcie okresu :D). Polega to na tym, że pierwszego dnia wypija się sok z 5 cytryn, drugiego z 10, trzeciego z 15 itd. dochodząc piątego dnia do 25. Kolejnego dnia znowu 25 cytryn, a potem już z górki: 20, 15, 10, 5. Polecam dla osób które chcą wzmocnić organizm i poprawić wygląd skóry. Robiłam tą kurację już 2 razy i muszę Was zmartwić drogie forumowiczki - okres miałam o czasie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
noooo,
steefler, a skóra się chociaż poprawiła albo coś?? organizm wzmocnił??
można posłodzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyleczyłam katar tą kuracją :)

A tak poważnie, było to w okresie zimowym kilka lat temu i rzeczywiście przestałam się przeziębiać, więc może coś w tym jest, a skóra wyglądała o niebo lepiej, ogólna kondycja się poprawiła - nawilżenie, kolor itp. Poza tym przez te 10 dni schudłam kilka kilo (ok 2 - nie róbcie sobie nadziei :) ), bo jak się wypija sok z 25 cytryn to poza posiłkiem już się ie chce jeść nic innego :)

Soku nie trzeba wypijać od razu całej dziennej dawki. Najlepiej podzielić sobie na kilka napojów w ciągu dnia. $ duże cytryny to jedna szklanka. A i jeszcze żeby nie zniszczyć szkliwa lepiej pić przez słomkę. Ja zaczynałam pić normalnie i po 2 dniach zęby strasznie bolą. Po słomce już nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
4 duże cytryny miało być wyżej.

I nie wiem czy można słodzić, ja nie słodziłam ale da się to wypić - kwestia przyzwyczajenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sok z cytryny nie przesuwa okresu. Ja pije codziennie (dla zdrowotnosci) i mam okres co 30 dni jak w zegarku.

Można przesunąć termin miesiączki przy pomocy tabletek hormonalnych (niekoniecznie antykoncepcyjnych), ale nie jest to metoda naturalna. Należy robić to jednak tylko za zgodą i pod kierunkiem ginekologa.

Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a już myślałam, że witamina C i na mnie przypadkowo zadziałała :p, bo ostatnio miałam tydzień wcześniej niż normalnie (czyli jak się nie zmieni będzie akurat na czas ślubu :|), a właśnie wtedy zażywałam większe dawki tej witaminy ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli wychodzi tak jak pisałam "czary mary" :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
az mi szczena opadła jak czytałam niektóre z Waszch wypowiedzi....
pozdrawiam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze stresu sam się przesunie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dejwi sorki ale po tabletkach można zajsc w ciąże więc nie pisz takich głupot opierając swoją wiedzę na sobie. Każdy lekarz ci powie i na każdej ulotce przeczytasz o zasadach!!! jeżeli bierzesz tabletki 2 lata powinnaś zrobić rok przerwy, badania i wtedy możesz ewentualnie znowu zacząć brać. Dodatkowo należy wykonywać badania kontrolne, a przed rozpoczęciem brania tabletek badanie na poziom hormonów aby dobrać odpowiednie. Jeżeli tak się postępuje nic się złego nie dzieje. Mam koleżankę, która urodziła śliczną córeczkę. Zaszła w ciążę bez problemów. Znajomi mają już 2 synków. Jest wiele innych przykładów. Jeżeli lekarze mówili ci że masz przestać a ty nie posłuchałaś może obwiniać tylko siebie a nie tabletki i wciskać ludziom że po nich ma się problemy z zajściem w ciąże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aneczka. Niestety lekarze niezbyt często kierują na badania przed wypisaniem recepty. Myślę, że dejwi przeżywa bardzo problemy z ciążą i nie trzeba jej dowalać. Jeśli są jakieś problemy to w pierwszym rzędzie obwinia się siebie i szuka tego co źle się zrobiło (w naszym mniemaniu). Tabletki teoretycznie nie mają wpływu na późniejsze zajście w ciążę. Ale nie wiadomo na 100% jak zadziałają na daną osobę.
A tak wracając do tematu. Inetresuje mnie,kiki, jaką masz spiralę? Ja mam Mirene i nie wyobrażam sobie dobijać się dodatkową dawką hormonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. badanie robilam systematycznie
2. to nie lekarze mowili "odstaw" tylko siostra
3. pytalam lekarzy "moze powinnam zrobic przerwe" (kilkiu różnych)- mowili "nie ma akiej koniecznosci" (wszyscy lekarze ktorych pytalam )
4. mnie akurat rozregulowaly - oczywiscie kazda z nas ma inna odpornosc

Genralnie jak sie czegos nie cwiczy, nie kazde mu pracowac to TO przestaje dzilac ... i tak jest tez z produkcja hormonow ... mieśniami itp ...

pisze tylko ku przestrodze co sobie kto zdecyduje - nie moja sprawa :)

a lekarz ktory mi pomogl by trzecim endokrynologiem DOPIERO - ale juz poszlam do czwartego tak dla spokoju ducha

wiec droga Aneczko sama widzisz jesli chodzi o lekarzy to ja tego nie zaniedbalam ... nie skonczylam medycyny i zaufalam jak wypisywali kolejne recepty ...

Bawcie się dobrze ... spadam na spacerr


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dejwi, przykro mi bardzo,że stało się jak się stało, trzymam kciuki,żeby spelniły się Twoje macierzyńskie marzenia:)
Ale chyba za bardzo się denerwujesz- nikt tu Ciebie nie posądza o celowe zaniedbania, nie ma co się oburzać.
to są tak osobiste sprawy,że chyba zupełnie obce Ci osoby nie powinny brać w nich udziału.
pozdrawiam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
panama ! A czytałaś wypowiedź aneczki?..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry