Widok

kokardy i materiałowe kwiatki

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Sama szykować będę wystrój ławek w kościele. Mam w planie zrobić tiulowe kokardy a w środek wczespić mały błękitny kwiatek. Gdzieś na forum widziałam bordowe róże,ale nie wiem gdzie, może był tam namiar na inne kwiaty, może wiecie ską wziąść błękitne materiałowe kwiatki, a może macie inne ciekawe pomyśły na przystrojenie kościoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o to jednak bierzesz ślub :)))
napisałaś że chcesz odstąpić termin w Estragonie więc myślałam,że slub odwołany
jak dobrze ,że jednak nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Slub nie miał być odwołany ale wesele tak, jednak po przemysleniu wszystkich za i przeciw wesele sie odbędzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, też chcę sama zrobić kokardy na lawki oraz poduszeczke na obrączki. Liczę na twoje rady i konsultacje ;)))

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też sama ozdabiam ławki
kupię tiul, atłasowe wstążki i kwiaty

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bede dekorowac sama i rowniez potrzebuje wskazowek gdzie takie kokardy lub wstazke kupic najtaniej?na gieldzie kwiatowej?ile kosztuje metr?a moze ma ktoras odsprzedac do 17 czerwca?w zasadzie slub mam 23 ale musze wziac zapas gdyby cos trzeba bylo dorobic itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jeszcze nic nie kupiłam,ale mysle zeby tiul kupić na allegro jest po 4,99 za metr, a z kwiatkami, to mam problem,nie wiem gdzie szukac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skad wiesz ile metrow kupic?ile chcesz tych kokard?ja chyba musze sie wybrac do kosciola i policzyc.tylko ile liczyc na jedna kokarde?ja chce dodac zywa roze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja potrzebuje na 40 ławek i 4 takie same na klamki w samochodzie licze takie kawałki 15cm na 100cm moze 120cm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
My na swój ślub tez stroimy sami, tzn. moja siostra się zaoferowała.
Będziemy mieli ławki przewiązane tiulem i żywe kwiaty, pewnie bordowe, bo taki będzie kolor przewodni w kościele i na samochodzie bo mam hafty bordowe na sukni.
Bierzemy slub w małej parafii, więc kościółek nieduzy, głównych ławek jest po 10 z kadej strony, więc myślę, że 10 metrów tiulu w zupełności wystarczy, ( z resztą kobieta w hurtowni tkanin tak stwierdziła).
Metr kosztuje ok. 7 zeta, zserokość 140cm, więc mozna przeciąć na pół.
Jeszcze nie wiem, dokłądnie jak to będzie wygladało ale znając moją siostrę będzie śłicznie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chcę coś w ten deseń , tylko mniej kwiatów
image

a materiałowe kwiatki chyba zrobię sama , bo są wprawdzie w Pasmanteri w CH Sukces Bis we Wrzeszczu ale drogie ... taka maleńka 2 cm x na 2 cm kosztuje 1 zł

chociaż może ....

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
bo te to tak ...nie za bardzo

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

i jeszcze koniecznie zobaczcię stronkę ::::http://www.decorado.pl/wesele_galeria/wesele_deko_k.htm

jest tam mas afajnych dekoracji ławek :):):) !!!!!!!!!!!!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczynki jak coś znajdziecie to wklejajcie zdjęcia ... bo znowu piszę sama do siebie :):)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe Pomaranczka,dobre:)ja nie mam czasu szperac po necie i szukac dekoracji ale chetnie obserwuje twoje:)
kurde nie wiem ile kasy musze przeznaczyc na to strojenie.cos prostego i tanio oczywiscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://img62.imageshack.us/img62/9357/122011086450821ht.jpg

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żancia , wiesz co ...mi sie bardzo podobają takie dekoracje jak wkleiłas .... ale byłam na paru slubacj na kórych ławki były własnie tak wystrojone i nie wiem czemu goście byli zakręceni ... nie wiedzieli jak wejść i wyjśc do ławki... dopiero po małym zamieszniu obeszli na około

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe ile metrów tiulu na to wychodzi ... chyba za drogi ineteres

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i na koniec wg mnie - NAJPIEKNIEJSZE!!

image

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieknie i oryginalnie,ale chyba te zaslony z tylu mi sie kojarza tak teatralnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka dekoracja jest bardzo popularna w Nowym Jorku, jest tak bardzo czesto, kiedy slub odbywa sie poza terenem kosciola. Sam tak chcialbym zrobic na swoj slub:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up dla bb23

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a te kokardy naprawdę trzeba szyć ? takiej kokardki jak na ostatnim zdjęciu nie da się zawiązać?, a potem zawiescić na przezroczystej żyłce na ławce?
ignorantką jestem w sprawach dekoracyjnych, poradźcie!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam kokardy na ławki zrobione ze wstazki ale nie mogę zdjec w kleic bo nie mam netu w domku


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie szyję . po prostu będę cieła z metra i tak zawiąrze na ławki, że będzie pięknie wygladać ...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty Magdalenka to jesteś talent po prostu, i sukienke uszyjesz i kokardki, też bym tak chciała:) mam wyobraźnie i chęci ale 2 lewe ręce...

no własnie poproszę jakąs zdolną koleżankę zeby mi pomogła powiązać, wiadomo że kokardka bedzie skromniejsza ale co tam:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny a ile kosztuje udekorowanie kościoła??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwiaty sztuczne 30zł, tiul 60zł a wiec nie cała 100 +mnóstwo mojej pracy. Podobno gdzies na kartuskiej kwiaciarnia za 200 przystraja kościół
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez licze 100 zł (na sztuczne kwiaty i tiul czyli same ławki) i wszystko robię sama
lisa , gdzie kupowałas tiul i kwiatki ???????????

ja tiul chce kupic z allegro
a kwiatki z Renk

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a moze po slubie wkleicie fotrki dekoracji jesli mialybyscie ochote je sprzedac.chce sama robic wystroj ale szkoda pozniej wyrzucac metry tiulu lub wstazek a tak komus sie przyda i kasy moze sie troche zwroci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamaranczka,czytałam że w Renk mozna teraz kupować tylko jak się ma działalność i do tego w branży, czy to prawda ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję zamówić gotowe kokardy np. tu http://www.thebows.pl/wiazanie-kokard/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bb23 - ja chętnie sprezdam :) ale zaznaczam , że będę miała tylko skronme ozdoby na ławki , aletoego, że kościół sam w sobie jest piekny i niewiele trzeba go przyozdabiać :) slub mam 7.10.2006

A&S - o Renk słyszałam już różnie ... jedni mówią że tylko firmy z branży inni że to bzdura i każdy może kupować, inni że jak ospowiednio zagadasz to kupisz wszystko
trzeba chyba wybrać się osobiscie.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba bedzie niedługo tam podjechac, choć wstawanie o 3 rano mało mnie mobilizuje :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też juz się tam wybieram ..ho ho.. jak sójka za morze .... ale teraz na prawde musimy tam pojechac jeszcze nie wiem kiedy ale niedługo

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haniasta jak chcesz to ci moge poszyc takie rzeczy .Juz bede miał czas


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o fajnie:) to się odezwę lipcu jak ty juz bedziesz po ślubie, a ja bede do konca wiedziala co i jak chce zrobic:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki czekam


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pmagdalena-chyba jednak nie odkupie od ciebie bo mam slub przed toba-23.09.2006 tez chce cos skromnego-tiul lub wstazka i jakis maly bukiecik lub kwiatek.narazie intensywnie mysle:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla saraneta

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki Pomarańczka :)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio byłam w hurtowni kwiatów w Gdyni na rdestowej, i kwiatki sztuczne był naprawde tanie ok. 8-9 zl za woreczek główek.
Jak wygląda z żywymi kwiatkami to niestety nie wiem, bo wybrałam siię w sbote po zakończeniu roku szkolenego i wszystko było wykupione :/ ale pani powiedziała że można kupować nawet bez działalności gospodarczej :)

teraz to zoastał mi jeszcze do obskoczenia renk :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.balsacircle.com/Wedding-Pew-Bows-02-P1.php

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry