Widok

kolczyk w pępku w ciąży

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam pytanie do dziewczyn które miały kolczyk w pępku.
czy Was tez w ciazy miejsce gdzie byl kolczyk bolalo? a dokladniej miejsce dookola dziury-bo mam wrazenie ze przez blizne skora nie moze mi sie wystarczajaco naciagnac i swedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :)
Ja nie miałam kolczyka w pępku co prawda, ale tak tylko chciałam zapytać co słychac i jak się miewasz? :) Już malo zostało :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz Ci maila pisze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie :) czekam :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie nie swędziało ale teraz o porodzie dziurka po kolczyku się rozciągnęła i kolczyk jest taki luźny (nie za bardzo to wygląda). Liczę jeszcze na to, że skóra się uelastyczni troszkę. Kolczyka wyciągnełam w 4 m-u ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poki mialam kolczyk to przyznam,ze mnie tak dziwnie dziurka pobolewala-ale brzusio juz za duzy i pepek wychodzi na zewnatrz takze bylam zmuszona wyciagnac go i teraz jest ok.a czy swedzi-hmmmm ogolnie skora swedzi na brzusiu,ale czy przy miejscu gdzie byl kolczyk-to nie wiem juz sama:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kolczyk wyjelam jeszcze przed zajsciem w ciaze.
skora swedzi na brzuchu wszedzie, w ogole jest napieta ale przy dziurce szczegolnie.. a moze tylko mi sie wydaje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie nie swedzialo. Kolczyk wyciagnelam jakos w 3-4 moze 5 miesiacu, jak pepek sie uwypuklil. Teraz nie wyglada to fajnie bo skora jest rozciagnieta i kolczyk wisi jak pisala kolezanka wyzej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie tez nic nie swedzialo ale kolczyk wyjelam w sumie rok przed ciaza;-) Tylko mi te dziurki zrobily sie takie ciemnobrazowe:/ I wyglada to strasznie;/ Tez Wam tak sie zrobilo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
ja mialam kolczyk, wyjęlam juz go ale dziurka nadal jest, wlasnie ciemnobrazowa, ale nic nie swedzi. Chociaz rozciagnela sie skora juz na brzuchu. Sprobuj moze przeczyscic dziurke? wlozy i wyjmij kolczyk, moze najlepieu spirytusem... ja raz na kilka dni czyszcze dziurke profilaktycznie zeby paproszki tam nie wlazły;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, ja czyściłam tą dziurkę raz w tyg. bo "zapychała " się balsamem, którym smarowałam brzuszek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tam miałam i nic się nie działo, fakt w 5 miesiącu zmieniłam zwykły kolczyk na ten z elastyczną sztangą by nie było problemu gdy brzuszek rósł ;p https://www.mojniemowlak.pl/kolczyk-w-pepku-a-ciaza/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

do góry