Widok

kormorany

Właśnie - małe dzieciaczki nie są do nas podobne! Te pisklaki zabite w gniazdach też jeszcze nie przypominały dorosłych ptaków. Nie jestem fanatykiem w dziedzinie aborcji, jednak wszystko zależy od etapu. Ale to temat na szerszą dyskusję - ja jedynie chciałem porównać oba problemy, ponieważ NIKT tego nie zauważył.
Łatwiej i szybciej, a ponadto poważniej brzmiałoby - Polacy, Indonezi, Beldzy, Norwedzy, Duni, Islandzi, Irlandzi, Azerzy, Skandynawi, Fini, Szwedzi, Japoni, Filipini, Albani, Itale a. Italowie, Iracy, Ukraini, Irani itp. (jak Niemcy - i naród, i państwo).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiel week

zaczal sie slonecznie, a wiatru wystarcza na plywanie.
von wegen kraina deszczowcow ??? mal sehen.
dzis fajny luz ale szykuje sie plywanie na osemkach.
zamoczylem telefon wiec musze na jarmarku zdobyc zastepczy.
som ludzie ktorzy czajom sie za teflonem zamiast einfach napisac maila.
napewno kilku poczuje sie dotknietych. niepotrzebnie.
it´s take it or leave it.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wicherku

jeśli zajrzysz w środę do gdańskiej herbaciarni to istnieje szansa, że tam się spotkamy...
o ile znowu nie zmienią mi grafiku w pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Rrany, onaniści... śmiercią ich karać. Planeta od razu opustoszeje ;)

Jestem rudy. Rudzi są fałszywi. Tak mówią. I że jestem odmieńcem i wynaturzeńcem. Inne dzieci śmieją się z mnie, bo rodzice nauczyli je potępiać wszystko, co od nich samych odmienne.
Mam zajęczą wargę. Jestem odmieńcem i wynaturzeńcem.
Mam garba. Jestem odmieńcem i wynaturzeńcem.
Jąkam się. Jestem odmieńcem i wynaturzeńcem.
Jestem niewidomy. Jestem odmieńcem i wynaturzeńcem.
Brawo, mili państwo.


Bo inność sama w sobie nie jest zła. Jeśli przynosi komuś szkodę, wyrząda krzywdę - wtedy tak.
O wiele jednak więcej zła przynosi ludzka nienawiść zrodzona ze strachu. Taka całkiem normalna, zdrowa nienawiść, która czasami również lubi paradować po ulicach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiel week

w srode start klas olimpijskich. wsionde na moment do lodki klasy 2.4 mistrza swiata pobawic sie ; na ta miniature lodek AC.
projekt charteru dla ktorego robilem consulting (tak sie mowi to po polsku?) jak dotad jest sukcesem.

czy wiecie ze Karol Jablonski jest w czolowce regat 4 aktu LV
przed Valencja?
plywa na lodce Pucharu Ameryki gospodarzy - Iberdrola, Team Desafio Espana
spojrzcie na www.americascup.com
mialem zasczyt robic pogode dla niego jeszcze zeszlego pazdziernika online podczas meczu w Rio ktory wygral.

dzis w Kilonii nadal upal i lekka bryza.
widzialem lodke z Polski Lady B. no i bylem na moment przy polskich budach z Zywcem i kabanosami.
bratali sie Polacy z Walijczykami i Anglikami w tradycyjny sposob, hihi.

pozdrawiam CB i reszte Stworkow!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

p. Jacek Kiszczak

Jeśli Pan tu bywa proszę o aktualny adres mailowy . Jest pewna propozycja ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeź kormoraniątek a rzeź dzieciątek

Po kilkunastu dniach od ujawnienia wymordowania kormoraniątek, w Łodzi ustawiono wielkie kolorowe fotografie przedstawiające rozkawałkowane ciałka nienarodzonych a niechcianych dzieciaczków. Porażające podobieństwo ze wspomnianymi zdjęciami roztrzaskanych piskląt. W "ludzkim" przypadku nie zamieszczono jednak apelu o nagrodzie dla informatora za podanie nazwisk oprawców, jak to uczyniono w "ptasim" koszmarze - czyżby za zabicie zwierzęcia groziła większa kara niż za zabicie człowieka; czyżby rzeź kormoraniątek była większym przestępstwem niż rzeź dzieciątek? Łódzka wystawa była też testem na prawne meandry jej zainstalowania.Wszak dla parad i marszów wymagane są zezwolenia. A tu ktoś wynajął miejsce i zapłacił za dwa tygodnie z góry. Podobno nikt (ani instytucja udostępniająca trotuar, ani władze miasta, ani policja) nie doszukał się prawnych obiekcji. Niezależnie od poparcia dla owej akcji, brak negatywnej reakcji świadczy o błędnej interpretacji prawa - przecież nie można umieszczać w publicznym miejscu makabrycznych obrazów, nawet jeśli mieliśmy szlachetne intencje. Można sobie wyobrazić inne, równie szokujące, sceny (nie pora na ich wyliczanie). Natomiast można (w sensie technicznym, nie prawnym) byłoby, w ramach nieposłuszeństwa lub protestu, rozrzucać ulotki z takimi zdjęciami, także rozklejać większe afisze, jednak pod groźbą ujęcia i wytoczenia procesu, co przecież poruszyłoby społeczeństwo bardziej niż omówiona legalna akcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

topsy turvy

mowisz o obroceniu hierarchii wartosci do gory nogami.
i racja ale sa chwile gdzie przebieglosc zla ponagla do szokujacych akcji.
odwazni wierza w celowosc nowoczesnych sprytnych i niebanalnych metod walki z kuszacym wszelakimi pozorami postepu czy nawet prawa i upojonych wlasna przebiegloscia i metoda przestepcom..

wiadomo, nie kormorany sa szkodliwe lecz brak efektywnej polityki ekologicznej, zarybiania, efektywnych metod obrony wlasnych interesow rybakow, jak np. nowoczesnych farm rybnych, nie mowiac o nieuczciwosci eroparlamentu i ich organow, ktore odbieraja rybakom byt..

natomiast praw nienarodzonych przestrzega kosciol, konstytucja, zasady prawne i wiele organizacji charytatywnych,
a wsrod ekologow znow jest pewno wielu za aborcja itp.
wyglada na to iz ochrona zycia jest roznie rozumiana i nie prowadzi automatycznie do jednosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla pewności

Kto mnie szukał? Czego chciał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płk Kiszczak

Czy prawidłowy adres mailowy to : kiszczak@vp.pl
czy też kiszczak@wp.pl ( litera v czy w w adresie ?)
resztę napiszę w mailu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GDYNIA-BETONOWA DŻUNGLA

DLACZEGO WŁADZE GDYNI CHCA ZNISZCZYĆ KOLEJNY PARK I MALUTKĄ OAZĘ ZIELENI Z ŁAWECZKAMI DO ODPOCZYNKU ? TO OKROPNE I OBURZAJĄCE WYBETONOWANO JUŻ PLAC KWIATKOWSKIEGO SĄ ZAKUSY NA MINI PARK RÓG 10 LUTEGO I ŚWIĘTOJAŃSKIEJ A TERAZ PARK P L Y M O N T KOŁO URZĘDU MIEJSKIEGO ? OKAZUJE SIĘ , ŻE W GDYNI LICZY SIE TYLKO BIZNES !!!!! MIASTO POWINNI BYC PRZYJAZNE DLA MIESZKAŃCÓW .NASTĘPNIE POLECI DO KASACJI PEWNO PARK KILKA ŁAWEK I DRZEW KOŁO ARMII KRAJOWEJ I WŁADYSŁAWA IV PRZY DAWNEJ SKŁADNICY HARCERSKIEJ OBECNIE PRZY APTECE MARYNARSKIEJ MÓJ TEKST NIE JEST OBRAŻLIWY WIĘ SIĘ PRZEKONAM CZY DZIAŁA CENZURA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WALCZMY O SKWER PLYMOUTH

TO ZBRODNIA ZABUDOWA SKWERU-LUDZIE CO WY NA TO -ZAWALCZMY Z TYMI BARANAMI CO TAK ZDECYDOWALI-JEST TYLE INNYCH MIEJSC BETONOWYCH DO WYKORZYSTANIA , NAJPIERW ZABRALI PLAC POD ZABUDOWE CENTRUM KWIATKOWSKIEGO, KOMBINUJA Z BULWAREM, TERENEM ZA MOSIREM A LEGIONOW, TERAZ SKWER PLYMOUTH, PRZECIEZ ZA TO WZIETO GRUBA KASE BO INNEGO MADREGO WYTLUMACZENIA NIE MA-TO JAK WYCINKA LASÓW NA SWIECIE "A PO NAS TYLKO BETON" ZA CEGIELSKIEJ TEGO NIE BYŁO!! PANIE SZCZUREK SZANOWAŁEM PANA-TERAZ JUŻ NIE!! BĘDZIE WALKA KTO ZAWALCZY O ZIELONE MIASTO Z BARANAMI??LUDZIE RUSZMY SIE BO NAS ZABETONUJĄ ŻYWCEM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdjęcia ze zlotu Harley'a...

Ma ktos moze namiar na stronke ze zdjeciami ze zlotu z tego roku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

here you go Julis

http://www.harley-powerstation.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zlot pics HD on EBay

http://216.239.59.104/search?q=cache:Ps-fh6ASQCQJ:aukcja.onet.pl/show_item.php%3Fitem%3D54494059+zlot+harley+davidson+2005&hl=de
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok, ale teraz

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=54494059
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kim jest Adaś?

Zaintrygowały mnie Twoje wypowiedzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zupełna beznadzieja....

W tym roku tak się złożyło, że wyjeżdżam tylko na dwa tygodnie a reszte wakacji spędzam w domu. Mam 15 lat i chciała bym znaleźć sobie jakąś prace. No, ale oczywiście u nas w Gdańsku dla młodzieży nie ma żadnej innej pracy oprócz roznoszenia ulotek. W normalnych krajach takich jak USA młodzież pracuje w barach, warzywniakach, pomaga w supermarketach itd. To naprawde jest nie fair... zatrudniają stare, wstrętne, nadęte babska, a wiele osób w moim wieku wykonało by tą samą pracę z miłą chęcią i uśmiechem na twarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do pokrzywdzonej 15latki

uu dziecko.. nie fair by bylo gdyby takim małolatom dawali prace, a starszym ludziom nie. bo bezrobocie jest i lepiej, żeby te "stare nadete baby" miały szanse zarobić na życie niż smarkule na wakacje ;/ och biedna och tylko dwa tygodnie... jeszcze bedziesz rzygać pracą, na razie carpe diem baby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzasta

adas, m , ok 36, hetero,
zajmuje sie wyczynowo zaglami, meteorologia, informacja.*


*oswiadczam,
ze za bledne wyobrazenia o powyzszej osobie nie odpowiadamy.
hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Adaś...

Mamy wspólną pasję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry