Witam.
Pytałam już kiedyś ale jakoś nie dostałam odp., czy ktoś może będzie miał ślub 21.06.2008 w kościele w Gdyni na Dąbrowie?? Jeśli tak to prosimy o kontakt w sprawie przystrojenia kościoła (razem wyjdzie taniej :)).
Jeżeli chciałybyscie oprawe muzyczna slubu , to polecam organiste Piotra i skrzypaczke Agnes, graja czesto na slubach u św.Wawrzyńca przy Żródle
Marii- przepieknie ! www.skrzypce.wizytowka.pl
oo super dogadamy si co do wysroju :) no wiec tak mysmy sie nei pytali kasiadz sam powiedzial ze " co łaska" ale musi miec min 100zl bo to idzie na organiste i koscielnego no a reszta to co damy to od nas zalezy. ciekawe czy ktos jeszcze bedzie miec z nami :)