Widok

kościół w Gdyni na Dąbrowie

Wesele Dąbrowa Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam.
Pytałam już kiedyś ale jakoś nie dostałam odp., czy ktoś może będzie miał ślub 21.06.2008 w kościele w Gdyni na Dąbrowie?? Jeśli tak to prosimy o kontakt w sprawie przystrojenia kościoła (razem wyjdzie taniej :)).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chciałybyscie oprawe muzyczna slubu , to polecam organiste Piotra i skrzypaczke Agnes, graja czesto na slubach u św.Wawrzyńca przy Żródle
Marii- przepieknie ! www.skrzypce.wizytowka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki Rina zastanawiałam sie wlasnie ile trzeba mu dać ;)

a nie orientujecie się czy tylko proboszcz może udzielać ślubów??
jak to jest u nas w Kosciele??
Wogle bierzecie sobie jakąś oprwe muzyczna ?? ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewelinka, ja miałam rok temu i dałam 200 zł w kopercie proboszczowi

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo to trzeba by jeszcze odnalezc pare z godz 15 :) pozdrawiam i do zgadania

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przpraszam zapomnialam dostalam już maila od Pani.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dojezdza Pani do klientki??

jak to wygląda cenowo? i czy ma może pani jakies przykładowe zdjęcia??


Pozdrawiam!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
małe sprostowanie my na 16 Wy na 17 bo juz mi sie pomieszało ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jak mysmy sie wpisywali na ten teramin to przed nami byli juz na 15 umowieni, potem my na 17, potem Wy ;) i jeszcze byla wolna godzina na 14.

mnie tylko jedno denerwuje w naszym Kosciele ten nasz organista ;/

no to mysle,że co do wystroju sie dogadamy ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja zapraszam na makijaz :)

[b]Wizażystka - makijaże na każdą okazję[/b]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo super dogadamy si co do wysroju :) no wiec tak mysmy sie nei pytali kasiadz sam powiedzial ze " co łaska" ale musi miec min 100zl bo to idzie na organiste i koscielnego no a reszta to co damy to od nas zalezy. ciekawe czy ktos jeszcze bedzie miec z nami :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
super ze ktoś sie znalazł my mamy na 16 ;)
- to jakos możemy sie dogadać ;D

A nie wiecie może ile kosztuje ślub w naszym Kościele?? Bo my z tego wszytkoego zapomnielismy zapytać ;(

pozdrawiam!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc ja my mamy 5 lipca 2008 slub na dabrowie, na ktora godz macie?? bo my na 17 :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystając z okazji, że my też jesteśmy z Dąbrowy ;)
może znajdzie sie ktoś na forum kto ma 5 lipca 2008 ślub w Kościele na Dąbrowie ?

Pozdrawiam!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0