Widok

koszmar

Kosakowo Temat dostępny też na forum:
Brak profesjonalizmu!!!Aż strach pomyśleć o tych ludziech co polecieli na niskie ceny!!!Szybko wystartowali z inwestycja bo ziemia by odłogiem leżała po powstaniu lotniska.Teraz szukają naiwnych ludzia za małe pieniądze a dla nich to i tak zawsze coś.Powodzenia.A ten dom pomalowany na s****zkowaty...już inny niz na tych pięknych folderach.Pomyslec co bedzie dalej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lotnisko jest tam od dawna i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Coś mi tu pachnie postem niezadowolonej konkurencji chyba nie mogą przeboleć trafionego pomysłu i dużego zainteresowania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mi deweloperem który naciąga ludzi!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lotnisko to dopiero będzie mój drogi to co teraz jest to jego namiastka!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Widać kolego że albo nie jesteś Gdyni albo masz inne intencje oto potwierdzenie moich poprzednich słów
http://gdynia.naszemiasto.pl/artykul/1146095,wojciech-szczurek-o-lotnisku-w-kosakowie-i-awaryjnym,id,t.html#030c23e15dcce233,1,3,4
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Deweloperzy w Pucku (3 odpowiedzi)

Chciałbym się zorientować, czy w Pucku powstają jakieś ciekawe inwestycje? Chcę kupić mieszkanie...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

do góry