Widok

kredyt hipoteczny dla pracujacych za granica

Czy staral sie ktos z Was o kredyt hipoteczny pracujac za granica?Jakie warunki trzeba spelniac oraz jakich dokumentow potrzebuje? Prosze o informacje.
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak długo pracuje Pani poza Polską? Czy jest to umowa, czy też samozatrudnienie? Jaki dochód? na zakup jakiej nieruchomości ma być przeznaczony kredyt? Rynek wtórny, pierwotny? Czy zakup chce Pani kredytować w 100%, czy posiada Pani środki własne? Dokumenty potwierdzające zatrudnienie umowa o pracę, zaświadczenie o wysokości dochodu, wyciąg z konta bankowego. Dokumenty związane z nieruchomościa odpis KW, lub zaświadczenie ze spółdzielni o jej braku i mozliwości założenia. Różne banki stawiają różne wymagania co do klienta i dokumentów. Troszkę mało informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za granica pracuje czwarty rok wprawdzie nie mam umowy,ale moze ona byc wystawiona od reki. Pracuje w Ladynie a tam nie ma raczej w zwyczaju podpisywanie umow.Sam dowod wyplaty jest w pewnym rodzajem umowy. Zarabiam 1200 funtow miesiecznie. Interesuje mnie rynek pierwotny.Posiadam okolo 20% srodkow wlasnych.Czy jesli na umowie jest kwota ktura zarabiam to nie moze to byc potraktowane jako zaswiadczenie o wysokosci dochodu?
Dziekuje z gory za informacje
pozdrawiam
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tu powstaje problem. To, że pracodawca wystawi Pani umowę z datą dziejszą nie ma dla banku najmniejszego znaczenia. Trzeba udokumentówać okres zatrudnienia, nie musi byc to 4 lata ale przynajmniej 6 mcy wstecz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro pracuje dla niego 4 lata mysle,ze moglby wystawic mi umowe z data wstecz
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze jedno pytanie: jaka kwota kredytu?
Oprocz umowy, często banki wymagają wyciągów z konta potwierdzających wysokość wynagrodzenia. W przypadku osób pracujących poza Polską jest problem z weryfikacją dlatego banki też wymagają wiecej dokumentów. Policzę zdolność, od tego należy zacząć i poszukam banku, w którym może Pani sie ewentualnie ubiegać o kredyt- który wymaga najmniej dokumentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.kingplay.pl/?r=11205
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwota kredytu 220000 Myslalam jeszcze o tym,zeby wziasc ten kredyt z nazeczonym,napewno bedzie nam latwiej dostac taki kredyt. Nazeczony zarabia okolo 1400 funtow miesiecznie.Jeszcze jedno zalezy nam na jak najszybszej splacie kredytu,aby rata kredytu byla wysoka i tym samym okres splacania krutszy.
Bardzo dziekuje za pomoc,
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie każdy musi znać Pani sytuację. Jeśli jest to możliwe proszę o kontakt na doradcagd@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiks1@o2.pl
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.rowniez chialbym starac sie o kredyt hipoteczny .czy moge prosic o ocene moich szans?... zarabiam ok 1300 funtow netto ,pracuje w anglii jako kierowca autobusu od 3 lat na umowe o prace,posiadam dzialke i 50 tys zlotych jako wklad wlasny,interesuje mnie kwota 250-300 tys. czy beda praoblemy z uzyskaniem kredytu?dziekuje za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak: my, mąż zatrudniony bezpośrednio w Norwegii :) przetłumaczone zaświadczenie z męża pracy o zatrudnieniu i zarobkach na druku banku - no problem było
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o Norwegię to wszystkiego dowiesz się kontaktując z Motty. Ja sobie bardzo współpracę z tymi doradcami chwalę, sympatyczny kontakt i prowadzą dosłownie za rączkę na każdym etapie wnioskowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry