Widok

krzesełko Fresco Bloom

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któraś ma? Jak się sprawdza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie mam widziałam w sklepie, powiem, że kupa plastyki, nic specjalnego no może ten nowoczesny wygląd jest fajny:) ale jak dla mnie to chore zapłacić takie pieniądze za krzesełko :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, myślałam, że za tą cenę to będzie w super jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co widziałam jak pokazywali w DD TVN to troszke za bardzo chwiejne jak dla mnie. A cena....................... Powala :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy krzesełko mały dostał w prezencie od dziadków sama w życiu bym tego nie kupiła po pierwsze drogie po drugie brzydkie ,moje dziecko nie chciało w nim siedzieć, krzesełko jest twarde ( mimo wkładki),ciężkie,doszło do tego że płakał jak chciałam go posadzić do jedzenia ,wkurzyłam się i nie patrząc że dziadkom może być przykro sprzedałam ,kupiłam zwykłe drewniane ze stoliczkiem dla starszych dzieci i nie było problemu ,jadł normalnie potem jak był większy to siedział i rysował przy stoliczku ,ja mówię za siebie i nie polecam tego krzesełka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy je, jest super. Kupilismy jak Stach był malutki, najpierw leżał w nim w pozycji kołyski - zabierałam go w bloomie do innego pomieszczenia, nawet kilka razy do łazienki jak chciałam się wykąpać. Bardzo lubił patrzeć z tej pozycji na to, co dzieje się w mieszkaniu.

Potem długo służyło nam to krzesełko w pozycji półsiedzącej, bo Stach miał słabe napięcie mięśniowe i inaczej bym go nie nakarmiła.

Teraz już z niego korzystamy w normalnej pozycji siedzącej. W każdym ustawieniu Staś siedział wygodnie i prościutko, co trudno było u niego osiagnąć.

Stach krzesełko lubi, jest bardzo stabilne, wszystkie elementy są świetnej jakości. Nie straszy nas w domu jakiś kolorowy grzmot, tylko aż miło na nie popatrzeć. Czyści się łatwo, mamy je ponad rok i nie ma na krzesełku śladów używania.

Bardzo polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A, dla zupełnego maleństwa mieliśmy bloomowską wkładkę bawełniano-kokosową, była najlepsza z całego zestawu, uratowała Stacha w upalne lato, bo jeszcze ją przepinaliśmy do fotelika samochodowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dwie zupełnie skrajne opinie...
Ale mnie podoba się wygląd, do nowoczesnego mieszkania idealny. Na żywo nieco mnie rozczarował. Naprawdę nie znalazłam nic ciekawego, a plastikowe krzesełka zupełnie do mnie nie przemawiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo nie ma nic ciekawego na rynku. Długo szukałam, bloom był jedynym fotelikiem, który dla mnie spełniał choć minimum estetyczne i funkcjonalne. I chyba jest jedynym wysokim krzesełkiem 0 plus, reszta jest od 6.miesiąca, czyli dla dzieci w miarę sztywno siedzących.

A opinie, że jest strasznie brzydki, raczej nie są częste ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No w końcu za prawie półtora kawałka to powinien być przynajmniej dobry :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z dodatkową wkładką kupiliśmy go chyba za 1200, przez internet. Pewnie za granicą są jeszcze tańsze, w Polsce zwykle z artykułów odrobinę innych robi się na siłę nie wiadomo jaki luksus i "ekskluzif".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie nawet 1000zł za krzesełko do karmienia to nie porozumienie :) No ale jak ktoś ma taką ochotę to super nie neguję :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za granicą, głównie za sprawą ceny naszej waluty, jest droższy :(
Wiesz, znalazłam też fotelik Peg Perego Tatamia: http://global.pegperego.com/babyproducts-catalog/2010/Tatamia
wygląda już nie tak ładnie, ale wygodny dla dziecka jest na pewno. Myślałam też o bebe confort, ładne białe krzesełko http://www.bebeconfort.com/collection/UK/maison_repas_chaise_woodline_coloris.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również dla noworodka jest w tej chwili dostosowane krzesełko Stokke rosnące razem z dzieckiem :)

http://www.stokke.com/
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jeszcze jakieś opinie? Cy nie oferuje ktoś przypadkiem na sprzedaż tego krzesełka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będę go sprzedawać wcześniej niż za pół roku :) Stach ma już dwa lata i trzy miesiące i nadal używamy blooma do każdego posiłku i sprawdza się świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My już teraz potrzebujemy krzesełko bo córeczka ładnie siedzi...
Jaki masz kolor krzesełka? Mi się podoba biały stelaż... no a wkłady to mi się prawie wszystkie podobają choć pewnie inaczej wygląda to na żywo niż na zdjęciu katalogowym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja w końcu po wielu wielu testach i przewertowanych opiniach - głównie na portalach zagranicznych kupiłam Peg Perego Tatamia ( http://www.tosia.pl/sklep/product/p/1323/peg,perego,tatamia.html# )
, również o nowoczesnym wyglądzie, dużo wygodniejsze dla dziecka. Mam je już pól roku i jestem baaardzo zadowolona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo, też fajowe.

Najbardziej doceniam nasze krzesełko, jak jestem u rodziców, którzy kupili dla Stacha zwykłe drewniane z Ikei - wszyscy wywracają się o szeroko rozstawione nogi krzesełka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

do góry