Widok

kto brał ślub w kościele Świętego Bernarda W Sopocie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałam tam ślub miesiąc temu-cudowny kościół, super kochany ksiądz, polecam tam również nauki małżeńskie.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja brałam - rok temu. Opinie, hmm? to że piękny to chyba sama wiesz , nie miałam żadnych problemów związanych z papierami jak i z samym księdzem. nie zajmowałam się totalnie niczym, typu dekoracje - bo sami stroją kwiatami (pary z danego dnia robią zrzutkę na dekoracje) i masz to w nosie. No chyba że zależy Ci na takiej bramie ze sztucznych kwiatów, to niewiem czy księdz pozwoli szpecić kościół. Żadnej poduszki na obrączki nie organizowałam , tam mieli swoją.
Pozdrawiam,

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rabitka napisał(a):

> ja brałam - rok temu. Opinie, hmm? to że piękny to chyba sama
> wiesz , nie miałam żadnych problemów związanych z papierami jak
> i z samym księdzem. nie zajmowałam się totalnie niczym, typu
> dekoracje - bo sami stroją kwiatami (pary z danego dnia robią
> zrzutkę na dekoracje) i masz to w nosie. No chyba że zależy Ci
> na takiej bramie ze sztucznych kwiatów, to niewiem czy księdz
> pozwoli szpecić kościół. Żadnej poduszki na obrączki nie
> organizowałam , tam mieli swoją.
> Pozdrawiam,
>
>

witaj Rabitka!
podpowiedzialabys prosze kiedy pary sie zrzucaja jesli wczesniej sie nie znaja :O. Mam slub pod koniec sierpnia i tak jak piszesz, przesympatyczny ks. proboszcz powiedzial, ze spotykamy sie dopiero 2 tygodnie przed slubem i mamy sie niczym nie martwic! Nie martwic sie organista i koscielnym i wszystkimi drobiazgami?
Pozdrawiam serdecznie wszystkie narzeczone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto udzielałam Ci ślubu?, kiedy miałaś ślub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam rok temu. Było cudownie!:) Ślubu udzielał nam ks. Darek:)

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli to do mnie pytanie , to napisałam , że rok temu miałam ślub. a mszę odprawiał proboszcz.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też miałam tam, bardzo fajnie poprowadzony ślub, na luzie, wręcz dowcipnie, bez stresu, z sensownym a nie usypiającym kazaniem, sprawnie, krótko i na temat. Tak własnie chcieliśmy, nie zniosłabym zbyt patetycznej i podniosłej atmosfery -a w Bernardzie byłpo tak swojskom jak w domu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a czy można po ceremonii rzucać w kierunku młodej pary ryż i groszaki ( bo nie we wszystkich kościołach słyszałam że można) :)

córcia nr1
image

córcia nr2
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można rzucać na schodach przed kościołem

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bralam prawie rok temu, zero komplikacji podczas zalatwiania, a nie mieszkalam w kraju juz ponad 3 lata. dekoracje robia sami, i kosciol jest super.
mi msze prowadzil ksiadz marek bodajze, na pewno nie proboszcz. bylo super i zaluje, ze kamerzyscie powiedzialam, aby nie krecil kazania, bo to bylo\ naprawde wyjatkowe.
pzdr
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rabitka milczy, to może Ty mogłabyś mi napisać czy faktycznie wystarczy się spotkać z ks. proboszczem 2 tygodnie przed ślubem, by mieć dograne wszystkie szczegóły?
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem jestem , zaraz odpowiem

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki , już piszę - wystarczą te 2 tygodnie spokojnie . Kasę dawaliśmy samemu proboszczowi.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
mój brat miał w lipcu tego roku tam ślub, prześliczna ceremonia była a kwiaty w kościele bajeczne! naprawde polecam o nic nie trzeba sie martwić bo wystrój jest naprawde piękny z tego co pamietam to w dniu jego ślubu miałay jeszce 2 pary i oni wszyscy składali sie chyba po 100zł na kwiatki ale byly śliczne!! a ksiądz poprowadził pięknie ślub!! także bez jakichkolwiek obaw możesz być spokojna bo napewno będzie pięknie
pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Aniu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jej! Dziękuję za expressową odpiskę Rabitko :)

Proboszcz jest naprawde miodzio - przesympatyczny i bezproblemowy.
Liczyłam, że całość wyniesie ok. tysiąca, ale chyba lekko zawyżyłam :OOO
O to, że będzie pięknie jestem jakaś dziwnie spokojna, tylko dziewczyny w pracy trochę mnie nastraszyły, że nic z tym nie robię wczesniej, a one latają jak z pieprzem (ale w innych parafiach!). Jak czytam Wasze opinie widzę, że nie moglismy wybrać lepiej, ech...

A w ogóle wszystkie dziewczyny jesteście kochane, że tak fajnie doradzacie! Bije od Was pozytywna energia, serio! Jestem swieżynką na forum, a czuję się jak wśród dobrych psiapsiółek :)
Pozdrawiam Was ciepło!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marqolcia ja tez dzownilam do tej parafii bo jest ona blisko mojej restauracji i ksiadz z usmiechem :)smial sie do nas ze za wczesnie na 2009 za wczesnie moje drogie dzieci:)hehehe wiec jade we wrzesniu juz zabukowac ze tak powiem termin i godzine....a powiedzcie dziewczyny tylko ile dajecie kasiorki??jak to wyglada ze tak popwiem u nich w prafii???czy tam ktos gra??czy to osobno tez zalatwiac trzeba???jak to wyglada wszystko,zapowiedzi,na msze,za slub ile sie placi>?za ozdoby 100zl to jasne ,a jesli hcodzi o godziny to kazdy sam dobiera czy trzeba sobie wybrac sposrod podanych u nich godzin??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Tajkaaa!
Ja dzwonilam i zaklepalam telefonicznie, ale dla pewnosci pojechalismy raniutko w sobote z moja cudna poloweczka :) Co do godzin to mialam do wyboru 18.00 lub 19.00, ale to bylo 3 miesiace przed slubem i sierpien, dlatego. W Twoim przypadku na pewno bedzie wiekszy wybor. Ja nic osobno nie zalatwiam, zdaje sie na opinie dziewczyn, ze wszystko zalatwimy 2 tygodnie przed ceremonia. A ile bedzie kosztowala calosc tez nie wiem. Bedzie dobrze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
braliśmy ślub 7 czerwca nasze rodziny do dzisiaj przezywają jak cudownie odprawił msze ks.Darek. My tez załatwialiśmy formalności około 2 tygodnie przed ślubem wszystko bez stresu bez problemu.Kościół pięknie ustrojony. To zdecydowanie był najpiękniejszy dzień w moim życiu bałam się ze się rozkleję a tu dzięki ks.Darkowi cała msze byłam uśmiechnięta zupełnie bez stresu wprowadza niesamowitą atmosferę. Serdecznie polecam i dziękuje ks.Darku za ten dzień POZDRAWIAMY.

Madzia & Sławek 7 czerwca 2008r. image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marqolcia no wlasnie 3 miesiace przed:):) dlateo tez pewnie ksiadz wam dal termin:):) mi mowil ze od wrzesnia dopiero na 2009:)dlatego zadzownie w poniedzialek 1go wrzesnia i zaklepie godizne i termin,bo nie chce miec jakies godziny ktora nam by nie odpowiadala,Jak dla mnie 17:30 to najwczesniej.Mam nadzieje ze jak pojade tam 20 go wrzesnia to dogadac sie ze szczegolami z ksiedzem:):):) bo tez za granica jesem i trochebedzie to dla mnie utrudsnieniem...:):) Dzieki za wiadomosc:) Czekam na inne relacje i opinie:)co do zaaltawiania spraw papierkowych oraz co do muzycznej sprawy:) i dekoracji:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie są koszty/, ile dla księdza, a ja wygląda sprawa z organista, kto gra podczas mszy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ma któraś z Was zdjęcia ze ślubu tam, to mogłybyśmy podpatrzyć jak wygląda wystrojony Kościółek?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wejdż na stronę kościoła, są zdjęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdjec jest duzo wiec spoko,dekoracje jest ok...jedyne czego mi brakuje to biale krzesla dla pary mlodej i ....krzesla dla swiadkow;):) ale mysle ze jesli juz bedzie blizej terminu to wtedy uzgodnie z innymi parami ktore beda tego samego dnia miec slub..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki są koszty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anka165 napisał(a):

> a jaki są koszty ?


tez czekam na ta odpowiedz i czekam:):) w sumie mamy podobne zagłostki....otoz interesuje mnie cena wszystkiego razem....gdyz glupio jest pytac ksiedza ile sie placi....:( a co z organista,chorkiem?czy to osobiscie zalatwialyscie dziewczyny? co z dekoracjami,czy mozna cos swojego dodac?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Brałam tam ślub 3 tygodnie (19.07.08) temu więc jestem na bieżąco. Jeśli chodzi o koszty sprawa wyglądała u nas tak:
ślub- 300 zł
dekoracja kościoła( dekorują oni sami) stała suma- 150 zł
organista 150 zł
skrzypaczka ( dodatkowo) 250 zł

Kościół udekorowany pięknie, nie ma się co martwić. Mszę odprawiał proboszcz.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sotnos napisał(a):

> Witam,
> Brałam tam ślub 3 tygodnie (19.07.08) temu więc jestem na
> bieżąco. Jeśli chodzi o koszty sprawa wyglądała u nas tak:
> ślub- 300 zł
> dekoracja kościoła( dekorują oni sami) stała suma- 150 zł
> organista 150 zł
> skrzypaczka ( dodatkowo) 250 zł
>
> Kościół udekorowany pięknie, nie ma się co martwić. Mszę
> odprawiał proboszcz.
>
> Pozdrawiam


Super wielkie dzieki:)

Sluchaj powiedz mi jeszcze jendo,czy istnieje mozliwosc udekorowania samemu kosciolu? Czy organista jest ok>Czy naprawde byliscie zadowolenie?Bo 150zl to nie jest mało a mozna juz naprawde za to cene dostac profesjonalistow.Skrzypaczka rozumiem zalatwialas sama ja sobie? A Chorek? Ja sie na tym kompletnie sluchajcie nie znam i nie wiem co ja musze zrobic by miec slub w kosciele,czy organista to moj problem zy kosciol dba o to ;) i takie tam:)hehe ale chyba damy rade:P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spokojnie nawet nie ma co samemu kombinować z przystrajaniem kościoła bo jest pięknie ustrajany przez księży, a 150 zł daje każda para co bierze ślub w tym samym dniu, organista też bardzo ładnie gra! zaufaj proboszczowi bo naprawde ceremonia jest śliczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nooo dobraaa:):) na pewno jeszcze duzo sie dowiem jak pojde na spotkanie do ksiedza:):) ale uspokoilas mnie,jedyne co mnie martwi to brak tych krzesel dla swiadkow oraz to ze nie sa kompletnie krzesla przystrojone Pary Mlodej,ale byc moze to byly akurat zdjecia jednej pary a kazdy ma ianczej...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat o kościele Św. Bernarda w Sopocie, czy ktoś ma tam w przyszłym roku ślub? Jak wyglądają w ostatnich latach opłaty za ślub w tym kościele? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UP - tez chcialabym sie dowiedziec, czy teraz jest rownie fajnie jak niegdys? :)
www.kobiece-atelier.com

www.facebook.com/AtelierKobiece

Kobieca fotografia ślubna i portretowa, makijaże, fryzury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja kolezanka brala tam slub 2 lata temu i bylo pieknie. Zakochalam sie w tym kosciele i chce tam wziac slub w przyszlym roku. z Informajci na stronie wynika, ze rezerwacje terminow na 2018 są mozliwe od wrzesnia 2017.

Pozdrawiam :)
K
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat, czy ktoś w ostatnim czasie brał ślub w Tym kościele? Jak wygląda to cenowo i czy można samemu udekorować kościół?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam ślub prawie rok temu. Dla księdza co łaska, dla organisty około 100, na kwiaty około 150. Na wystrój kościoła nie mieliśmy żadnego wpływu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź, czyli księża nie zgadzają się na własne dekoracje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy pewnie, czy są jeszcze jakieś śluby danego dnia. Jeżeli są, to wchodzi w grę też dogadanie z innymi parami. Najlepiej zadzwonić do kancelarii i podpytać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super, dziękuję bardzo za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam ślub w 2017r. Tak jak ktoś pisał wcześniej dla księdza co łaska, dla organisty 100zł, dekoracja kościoła 150zł. Nie należy obawiać się o dekoracje, jest delikatnie, skromnie i moim zdaniem odpowiednio do stylu kościoła. Jedyną rzecz jaką można zmienić to poduszeczka na obrączki (bo jest biała, jedwabna). O resztę proszę się nie martwić, jest pięknie, kościół ma niepowtarzalny klimat i nie potrzebuje dużo ozdób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź :) Ślub planujemy w zimę przyszłego roku i właśnie się zastanawiam nad dekoracjami, bo mam już w głowie obmyślone jak miałoby to wyglądać, jednak obawiam się, że księża nie pozwalają na własne dekoracje, co nie ukrywam jest dla mnie istotne, stąd moje pytanie o dekoracje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiadomo ile teraz się placi za slub? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co łaska, :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy można dołożyć swoje dekoracje na ławkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za organiste 200zl, za kwiaty 200zl, jeśli chodzi o dekoracje to są tylko właśnie dekoracje na ławkach z pojedynczą róża i to wszystko. My mogliśmy dodać swoje dekoracje ale były to lampiony, dywan i dekoracja krzeseł Państwa Młodych i klecznika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak księża i nauki przedmałżeńskie?? Generalnie atmosfera? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My nauki robiliśmy w innym kościele, jeśli chodzi o księży to nam udzielał ślubu ksiądz Grzegorz i z nim uzgadnialiśmy wszystko i naprawdę jest super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękny kościół!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry