Widok

kto ślubuje w Bojanie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak w temacie?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaaaaaaaaa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nalezysz do tego kosciola?czy dla ciebie to tez jest obca parafia??

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obca parafia :)) jade w lutym gadac z ksiedzem :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy coś pomóc w sprawie parafi
ja co prawda po slubie ale bojanowiczanka:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ślubuje w Bojanie. Byłam juz na rozmowie u proboszcza, wydał się w porządku. jest tam pani która stroi kościół. tego dnia co ja slubuje jeszcze jedna para takze koszty pojda na pol, ale dokaladnie ile to wyniesie to jeszcze nie wiem, bo to dopiero byla wstepna rozmowa. no i ten kosciółek jest cudny :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiecie jak ta pani dekoruje kosciol?:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej bojanowiczko;)
bylam juz i mamy zaklepana godzine,tylko chcialam spytac jak ten proboszcz prowadzi sluby??bo jest dosc dowcipny;))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tonya niestety nie widzialam. podobno sluby tam i cala oprawa wychodza bardzo ladnie. co drugi slub jest z innej parafii niz bojano. mysle ze ta pani ma w tym doswiadczenie skoro juz tyle slubow dekorowala. wiem ze rano jedzie na gielde po swieze kwiaty. ja jestem dobrej mysli :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny nie widziałam nigdy w kościele u nas ślubów nie byłam na żadnym w bojanie w kościele ale chyba ta sama pani przystraja normalnie kościólł i wygląda to estetycznie i ładnie
co do proboszcza komunikatywny na pewno idzie się dogadać a msze są w tempie prowadzone nie wiem czy mnie rozumiecie:)
ah może do was na msze się wybiorę:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k@juta zapraszamy!!! :))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aniu a ty we wrześniu
mam nadzieję że nie zapomnę bo wiesz jestem ciekawa jak nasz proboszcz prowadzi śluby:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak 8 wrzesień. jesli do tej poty bedziesz na weselniku to napewno sie ptzypomnę :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k@juta w tempie znaczy szybko?:)
u nas jest ten problem ze chcielismy na 17 ale o 17.30 jest rozaniec i troche sie obje ze ksiadz bedzie leciec z tematem
a jedna para ma na 16 i gdyby ona przelozyla na 15,30 byloby si, ale az boje sie do nich zadzwonic i spytac
a Wy jakbyscie na cos takiego zareagowaly?:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k@juta do mnie tez masz zaproszenie oczywiscie :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie sie doczytalam ze tam jakas pani stroi kosciol,dobrze ze powiedzialyscie bo mialam juz kuowac dekoracje do kosciola

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam nie ślubuje, ale znam proboszcza. byl wikarym u mnie w parafii. to bardzo fajny facio. myślę, że nie trzeba się martwic, ze będzie nudno i nieciekawie odbębniał mszę. no chyba, że..... zmienił się zostając proboszczem.. ludziska się czasami zmieniają. ja byłabym spokojna. my mamy wesele w magnacie i byłoby nam bardzo blisko. Ze względów sentymentalnych i rodzinnych decydujemy się jednak na moją rodzinną parafie, ale troche wam zazdroszczę mimo wszystko. piękny kościół i fajny ksiądz. pozdrawiam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a swoją drogą tonya.. Ty jesteś z bolesnej? w którymś z wątków pisałaś, coś o siennej grobli... a może mam omamy już..

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ferrari nie chodzi o to że odębnia tylko to mówi sensownie zwięźle i ciekawie bo drugi wikary troszkę wolno mówi i jak dla mnie troszkę jest to meczace i czasmi trace w,ątek ale też jest bardzo fajny:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z barbary :)) to blisko :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ferrari no tak ja wiem ze ten ksiadz ktory jest w bojanie byl u was bo uczyl religii w samochodowce i moj tata go zna bo razem pracowali w szkole :P dlatego jade do ksiedza z obstawa tatusia :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
toniu i bez obstawy tatusia też możesz:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bede slubowac w bojanie 16czerwca, proboszcz wydaje mi sie w porzadku, o tej pani tez wiem .Jedno mnie interesuje ile trzeba bedzie jej zaplacic:za kwity wiadomo, za benzyne bo podobno ona jedzie po nie na gielde a za usluge?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha. to fajnie. szkoda, że nie macie slubu w barbarze. to ładny kościół, moim zdaniem. ale rozumiem... daleko. obstawa tatusia, hmm... niezły pomysł, hi,hi! ok. to powodzonka w negocjacjach:)
a kajutka: ja nigdy tam nie byłam na mszy i nie znam innych księzy, ale czesto bywam na ślubach i różnie to bywa. mozna źle trafić. prawie każda młoda para czeka na słowa skierowane właśnie do nich - mądre, wartościowe i które zapamiętają do końca życia. wiem, ze proboszcz w bojanie potrafi takie kazanie podarować młodym. o to możecie być spokojni, wszyscy, którzy tam ślubują.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ferrari mi nie chodzi o to czy kosciol jest ladny czy nie. nie dlatego chce slub w bojanie tlyko dlatego ze to do magnata blisko i na gosci nie czeka sie nie wiadomo jak dlugo. to po prostu praktyczne....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ładnie też jest:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to fakt. kościół jest bardzo ładny:) i rozumiem praktyczne względy

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale wiecie co bardzo ładnie był przystrojony na święta na ślub pani wam pewno też pięknie przystroi:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa i maja podłogi wykańczać bo pośrodku jest a po bokach nie ma a maja teraz kończyć super

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UP

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ferrari gdzie mieszkasZ?:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm... mogę na priv ewentualnie. trochem bojaźliwa, że jakiś zboczeniec mnie wyśledzi na tym forum i będzie mnie nachodził pod domem, he,he:) moje gg:4503567

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedzcie czy ktoras z was dziewczyny rozmawiala juz z ta pania od kwiatow odnosnie dekoracji ?bukiety ok, ale lawki i kleczniki czy o to tez wypada poprosic?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i co z tymi kosztami ?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dopiero tu sie dowiedzialam cos o pani ktora dekoruje,wiec tez nie rozmawialam
ale moze ktoras z dziewczyn wie cos wiecej???

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

MBA w Gminie Szemud (18 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

Bojano drugie Banino. (14 odpowiedzi)

W kontekście planowania przestrzennego, proponuje wypunktować dokonania naszego Wójta. 1)...

Dzisiejsza debata (118 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

do góry