Widok

kto szyl suknie w salonie Elja Bridal we Wrzeszczu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poprosze o opinię salonu Elja Bridal we Wrzeszczu? Chciiałabym tam, uszyć suknię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kolezanka szyla i byla bardzo zadowolona

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zadowolona z tego salonu, właśnie kończę tam szyć już suknie i naprawdę gorąco polecam.

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szyłam w zeszłym roku, na 29 września.
Suknia piękna, tylko trochę się nastresowałam, ale to już na maila mogę Ci napisać. Nie chcę nikogo straszyć ani zniechęcać. Ogólnie jestem zadowolona.

-.-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosiu, napisz mi prosze rowniez na maila jak tamw Elja? bo tez chce tam szyc suknie;-) i jak wyglada tam cenowo;-)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosia jeśli możesz prześlij mi też: agnes3@go2.pl
dzięki wielkie!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja takze korzystalam z tego saloinu,szylam sukienke na miare i bylam baaardzo zadowolona,przystepne ceny i obsluga fajna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny tam są bardzo fajne, natomiast troszkę się obawiam, tego ich szefa, nie najlepsze wrażenie na mnie zrobił...
jeśli nie uda mi się "dorwać" gdzieś używanej "mojej" cosmobelli, albo czegoś podobnego, to będę tam pewnie szyć, zastanawiałam się między nimi a BJ, ale chyba Elja - ich sukienki bardziej mi się podobają...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja-dwisia a jakiego modelu szukasz tej cosmobelli? Bo wiesz ja do wczoraj chcialam nową w salonie kupic Malagę a dzis znalazlam na sprzedaz w idealnych jak na mnie rozmiarach :-) Wydaje mi sie ze uzywana ale jednak w oryginale bedzie lepsza. Salony szyjace tylko na wzor nigdy nie maja takich samych materiałow...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MM nie chcę szyć na wzór - zgadzam się, że to nie jest dobry pomysł i obawiałabym się tego.
w Elji mają sukienkę podobną do tej, która mi się podoba (cosmobella 7152, może potem postaram się wkleić zdjęcie, jescze się tego nie uczyłam, a teraz szczerze mówiąc nie mam czasu, bo powinnam tlumaczneie robić i tylko dla przerwy w pracy zaglądam na forum:P)
więc jeśli bym u nich szyła, to ten ich model, tylko z trenem ( w oryginale nie mają, ale powiedzilei, że można dodać), i chciałabym też sznurowanie z tyłu, ale o to jeszcze nie pytałam.
co do cosmobelli, to znalazłam używaną nawet w moim rozmiarze, ale w W-wie, moze uda mi się tam pojechać, ale to dopiero po Świętach, jak będę jechać od Kielc na ślub przyjaciółki...
pozdrawiam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak w ogóle to strasznie chciałam mieć suknie z dekoltem w łódkę, zmierzyłam chyba wszystkie jakie są w Trójmieście ;) ale nie znalazłam odpowiedniej... jak założę rezygnację z łódki, to ta jest moim numerem 1.
wracając do Elji to tam mi wprawdzie proponowali "dorobienie" łódki to tego ich modelu (bardzo podobny to tej cosmobelli), ale trochę się boję jednak końcowego efektu takiej sukienki "z głowy"...
no dobra wracam do pracy ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja-dwisia piękna sukienka
moja siostra miała bardzo podobną ale z salonu marietty
fason ma taki sam, i ma takze tren:-)
rozmiar 36-38, zobacz watek

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=475430&t=475430

jesli masz ochote przymierzyc to zapraszam,
cena jak zawsze no negocjacji:-)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki agaa, śliczna sukienka Twojej siostry i faktycznie podobna do mojej faworytki:)
niestety jestem o prawie 20 cm niższa ;) i do tego rozmiar 34...
dlatego kusi mnie ta W-wa, bo tam dziewczyna ma przerobioną tę cosmobellę prawie idealnie na mój rozmiar....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to musisz jechac do wawy
musissz:-)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no taki mam plan ;)
mam nadzieję, że cosmobella będzie tam jeszcze w tydzień po Wielkanocy, ale myślę, że sznase są duże, bo dziewczyn o moich gabarytach nie ma za wiele ;)
pozdrawiam :)

PS. od kiedy zajrzalam na forum przetlumaczyłam dwa zdania, więc na razie znikam, paaaa :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie, podbijam wątek.
Interesuja mnie opinie na temat salonu elja.
Szukam sukienki bo slub mam w sierpniu. Wymarzyła mi sie sukienka z salonu madonna ale jest strasznie droga. Pani z elja powiedziała ze moga mi uszyc taka ze zdjecia, ale czy ona bedzie idenatyczna? Widzialam keidys na forum jak wygladala taka podrobka uszyta na wzor i była okropna! autorka nie napisala gdzie ja szyła wiec nie wiem, ale przechodziłam sie po roznych salonach w gdansku i tylko w elji powiedzieli mi ze moga uszyc "ze zdjecia". A jesli sie zdecyduje ale suknia bedzie inna?napewno zaliczni mi nie zwroca. Nie chece kupowac sukienki uzywanej po kims, chce miec nowa ale ta wmadonnie kosztuje ponad 4000!!!
Jak myslicie?ryzykowac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ja decydowałam się na sukienkę , to również zawitałam do eliji , ale zrezygnowałam, po piersze sukienki tam wystawione nie podobały mi sie wogóle - zwykłe a do tego troche odpustowe. pokazałam zdjęcie swojej , (z "lejącego" sie materiału) i jak mi pokazali "lejące" to się przeżegnałam lewą nogą i wyszłam. a co gorsze wmawiali mi że wszystkie suknie takie zwiewne są szyte właśnie z takiego materiału czy firmowe czy nie. Tylko, że do naiwnych nie należę i widzę różnice. Dziwne że te inne tzw. firmowe wyglądały ładniej , a ja sama znalazłam dużo ładniejszy i nie sztuczny materiał , a napewno nie taki jak ten proponowany mi.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sobotę mam pierwszą przymiarkę dam znać dziewczyny !
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Rabitka:
gdzie zdecydowałaś się uszyć sukienkę? I gdzie kupiłas materiał? Ja właśnie mam zamiar uszyć sobie suknię z lejącego materiału, nie taką typowo ślubną, bardziej - wieczorową.. I boję się, że w typowym salonie sukien slubnych uszyją mi jakąs tandetę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pszczola daj znac koniecznie.

no wlasnie, znajmowa mówila ze jak bylam w elja to za akzdym razem ten facet co tam pracuje gadał jej ze wszystkie sukienki sa szyte z tych samych materialow, ale poprostu sa firmowe i dlatego kosztuja 2-3 razy drozniej niz u nich, ale mowila ze ona widziała roznice w materialach.
ja jak tam byłam to obsługa wydala mi sie bardzo miła, taka młoda dziewczyna, jakis facet i starsza pani.

czekamy na jakies wiesci pszczola:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też się bałam że wyjdzie tandeta , i w sumie dobrze zrobiłam , bo widziałam niektóre "efekty" z salonów. materiał kupiłam w darles dance, a potem dowiedziałam się że tam też szyją więc odrazu tam zdecydowałam sie szyć.
Mają fajne materiały , może nie sa super tanie , ale chyba nie o to chodzi żeby było jakkolwiek, byle biało i niby ślubnie :)
Pozdrawiam,

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za informację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obsługa jest tam super:-)
pozdrowienia dla dziewczyn z salonu "elja" :-)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się co do obsługi - te dziewczyny są bardzo fajne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć,

wczoraj odebrałam gotową sukienkę i jestem bardzo zadowolona. Suknia wygląda tak jak powinna, bardzo dobrze dopasowana do figury, pięknie uprasowana. Dziewczyny pracujące w sklepie naprawdę przesympatyczne i znajace się na swojej pracy. Mogę z czystym sercem polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

do góry