Widok

które przedszkole w wejherowie?

Wejherowo Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hej, zamierzamy się przeprowadzić, będę musiała wysłać córkę do przedszkola w Wejherowie. które polecacie? wolałabym publiczne, bo mam do nich większe zaufanie niż do prywatnych.
odpada katolickie, bo słyszałam, że tam trzeba duuuużo wcześniej wpisać się na listę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego, co się orientuję w Wejherowie jest jedno/ ew. dwa przedszkola publiczne a mieszkańców ok 50 tyś... więc ja nawet nie próbowałam do publicznego.
Polecam w Śmiechowie na Gryfa Pomorskiego Leśną Krainę. Chodzi tam moj 4-latek 2 rok i 2-latek. Jestem bardzo zadowolona.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, jeszcze ktoś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkoli prywatnych jest tu mnogo, a ile ludzi tyle opinii więc sama musisz wejść i się rozejrzeć. My to przechodziliśmy rok temu i po czytaniu takich forum miałam jedynie mętlik w głowie. Wybraliśmy Słoneczne Przedszkole i i jesteśmy zadowoleni- powodzenia :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Myślę że Przedszkole Przygoda na oś. 1000-lecia jest najlepszym wyborem, gdyż mój syn ukończył przedszkole w zeszłym roku i radzi sobie w szkole bez problemów z wyróżnieniem, a moje córeczki nie wyobrażają sobie innego przedszkola. Atutem jest duży ogród i fachowa kadra. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam Leśną Krainę, za to bardzo odradzam Wędrowniczka.
Do publicznego przedszkola w Wejherowie nie ma szans się dostać.
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam leśną krainę. Córka wcześniej chodziła do punktu przedszkolnego na Sikorskiego czekając na miejsce w Leśnej krainie jest bez porównania lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy mozna wiedziec dlaczego odradza Pan przedszkole Wedrowniczek? Syn ma zaczac tam chodzic we wrzesniu, a wiekszosc opini wnnecie jest negatywna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o przedszkolu Wedrowniczek w Wejherowie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Polecam przedszkole bajka, jest to przedszkole prywatne, ale wczesniej bylo panstwowe a pani dyrektor caly czas ta sama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam przedszkole niepubliczne bajka. Jest to przedszkole z tradycja, znane w Wejherowie od lat. Jest to duże przedszkole, z dużym placem zabaw, sale rownież duże przede wszystkim jasne. Mój syn wlasnie skończył edukację w tym przedszkolu i byłam bardzo zadowolona, nie dałabym mojego dziecka nigdzie indziej.
Pani wychowawczyni bardzo dużo czasu poświęcała dzieciom, bardzo dużo ich nauczyła. Mój synek już teskni za przedszkolem i załuje ze nie mógł zostac tam jeszcze dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda tylko że dzieci tam ciągle siedzą w budynku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne ....mój syn tam chodzil i co chwile byli na dworzu. Ma pan jakieś błędne informacje. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do przedszkola u sióstr trzeba się zapisać rok wcześniej we wrześniu, nie jest to aż tak dużo wcześniej;)
Pieniądze szczęścia nie dają, ale łatwiej cierpieć w luksusie...
[url=http://lilypie.com]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do zapisów zawsze od stycznia na dany rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę mi polecić dobre przedszkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raj malucha na klasztornej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowniez polecam Raj Malucha ! Super kadra !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez nie polecam wedrowniczka, jeszcze rok temu bylo ok, w tej chwili porazka, chore dzieci to widok codzienny, czasem przychodza chore dzieci razem z syropami, mimo ladnej pogody dzieci prawienie wychodza teraz na dwor, kadra w ostatnim czasie sie posypala, najfajniejsza wychowawczyni odeszla, druga w ciazy, dzieci puszczone samopas i Pano dyrektor lansujaca sie na gwiazde
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ile ludzi tyle opinii, prywatnych jest pełno więc warto samemu pochodzić i wybrać, w każdym są plusy i minusy więc powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wędrowniczek również zapewnia prawidłowy rozwój . Myślę ,że negatywną opinię pisze ktoś kto już tam nie pracuje . Tylko dziwię się ze nie ma odwagi napisać prawdy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Myślę że resztę dzieci W yploszy ten ogromny pies
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez moge napisac negatywna opinie i jest ona prawdziwa moje dziecko spedzilo tam.kilka dni i byl to najgorszy dla niego okres jezeli macie wybor nie zapisujcie dziecka do wedrowniczka . Nie ma tam planu dnia dzieci biegaja samopas nie ma podzialu grup wiekowych. Nie.polecam. Moje dziecko do tej pory nie moze sie otrzasnac po tym przedszlolu i wspomina ze nigy tam nie pojdzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy może mi Pani powiedzieć coś więcej o przedszkolu Wędrowniczek w Wejherowie? Moje dziecko tam chodzi i mam mieszane uczucia co tego przedszkola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka też zaczęła tam chodzić od kilku dni, tak jak Pani nie wiem czy to dobry wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm raczej nie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy chwali swoje :)
Co do listy ja również tak słyszłam, ale prawdą to nie jest :)
Istotne jest to na czym komu zależy i niestety w przypadku placówek niepublicznych finanse...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiecie co, mi sie wydaje ze to kuszenie zajeciami dodatkowymi to ściema, wystarczy troche poczytac. Ja posłałam starszego syna już do takiego miejsca, gdzie nie realizowali nawet podstawy, a ciągali dzieci po różnych dodatkowych rytmikach itp. skandal. młodszego zapisałam juz do Przedszkola Urwis i bylo normalnie. Nowoczesnie, ale dobrze przygotowali go do pozniejszej nauki w szkole. Tak to powinno wygladac - nie dajcie sie kusic bajkami o 10000h dodatkowych zajec bo to zywczajny chwyt marketingowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie masz zaufania do prywatnych?/Chyba powinno być odwrotnie?? Dwoje moim dzieci chodziło do ''Urwisa'' i bardzo sobie chwale to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

I wszędzie reklama tego przedszkola. Ksywki inne ale jednym hurtem wrzucone do wszystkich wątkach o przedszkolach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po co ta reklama Wejherowo to nie Trojmiasto hahaha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o przedszkolu Wędrowniczek w Wejherowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam dzieci w grupie maluchów to jest masakra przepełnione sale pani dyrektor bierze dzieci jak leci za mało opiekunek na taką ilość to zwykła przechowalnia i dzieci tylko się bawią i mało korzystają z książek. Niby coś tam robią z nimi ale wiem że były tam problemy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam przedszkole Urwis. Moja maluda jest bardzo zadowolona, zawsze wraca szczęśliwa z przedszkola. Uwielbia Panie wychowawczynie. Chodzi na zajęcia taneczne, które podobaja jej się najbardziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moje dziecko chodzi do anglojezycznego przedszkola Bajkoland i uwazam ze to najlepsze miejsce jakie moglismy wybrac :) wspaniala opieka, swietne zajecia, dobre jedzenie. Nie ma lepszego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Wejherowie świetne jest przedszkole Urwis. Maja świetną kadrę wychowawczą, własną domowa kuchnie, ogródek. Dziecko może spędzać czas na świeżym powietrzu, do tego szeroka gama zajęć , dzięki którym dziecko może budować swoją wyobraźnię. Można wyróżnić np. zajęcia logopedyczne, czy gimnastykę, ale zajęć do wyboru jest o wiele więcej. Moje dziecko zawsze wraca zadowolone z przedszkola :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się z Tobą. Urwis to świetne przedszkole. Mój synek też tam chodzi i to o dziwo bardzo chętnie :) Jak go odbieram to taki podekscytowany opowiada co robili, czego nowego się uczyli na angielskim i jakie robili ćwiczenia na zajęciach logopedycznych, że aż miło się robi na serduszku, że jest taki zadowolony chociaż pół dnia nie ma obok rodziców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Urwisie uczy się moje dziecko i jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz wybór padł na to przedszkole. Ma zajęcia z rytmiki, logopedyczne, malarskie, cały czas uczy się czegoś nowego. W dodatku przedszkole naucza angielskiego, co uważam za mus w obecnych czasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

urwis nie ma własnej domowej kuchni, oni maja katering doważony codziennie z Białogóry - czysty nepotyzm, bo katering to firma brata jednej z dyrektorek!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o przedszkole urwis to to przedszkole to masakra!!! Nauczyciele: maksymalnie jedna nauczycielka na cztery grupy z wykształceniem wyższym pedagogicznym, reszta po rocznym kursiku montessori... lub bez jakiegokolwiek wykształcenia. Plac zabaw: mały i nieciekawy, z trzema zabawkami na krzyz. Czystość: z tym jednym było ok, ale po zatrudnieniu nowych wicedyrektorek została zwolniona jedna pani sprzątająca, od tego czasu jest (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Jedna pani, która została nie jest fizycznie w stanie ogarnąć wydawania dań, sprzątania i spełniania innych wymagań. Wyposażenie: tu w myśl zrób to sobie nauczycielu sam to będziesz miał. Zajęcia: na plus fakt wychodzenia w wiele ciekawych miejsc, ale jeśli zajęcia są przeprowadzane w sali to nauczyciele (szczególnie po kursie montessori) przekazują dzieciom teorie wyssane z palca, brak podstawowej wiedzy i chęci douczenia. Wyżywienie: kolejna masakra. Domowa kuchnia? eeeee raczej jedzenie dowożone i bardzo słabej jakości.
ps. wystarczy sprawdzic lokalizacje ludzi na fb i widac ze kupujecie pozytywne komentarze!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

do góry