jak nie znajdziesz i zdecydujesz sie na rocznik 2011 prosze o kontakt: ania.at@interia.pl
00
~emmaljunga
94.78.138.*
(13 lat temu) 18 czerwca 2013 o 19:49
ja mam do sprzedania rocznik 2010 wersję limited, fotelik, adapter, spacerówka i gondola, jeśli jesteś zainteresowana po prostu daj znać :) butterflyy8@wp.pl