Mam księżyc w bardzo dobrym stanie.
Chętnie sprzedam - 30 Zł
Odbiór Gdynia Grabówek lub Gdańsk Żabianka.
jak coś proszę o informację na maila k.galuszynska@interia.pl
00
~Dor
89.71.61.*
(12 lat temu) 7 sierpnia 2013 o 00:27
mam gwiazdke niebieska
00
~Kasia
31.22.102.*
(12 lat temu) 7 sierpnia 2013 o 11:19
Dor a jaką ma średnicę ta gwiazdka?(bo z tego co widziałam są dwie wersje-mniejsza i większa) i ile byś za nią chciała?