Widok

kurs kosmetyczny

Czy zna ktos jakis dobry kurs kosmetyczny dla kobiet w gdyni??
chcialbym zrobic prezent mojej Pieknej i ja zapisac, moze sie ucieszy :)
Prosze o jakies namiary :)
dziekuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że urząd pracy organizuje takie kursy. Nie radziłabym jednak zapisywać ją na kurs bez jej wiedzy. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzi mi o jakis konkretne, jej sie to podoba, i wiem, ze bedzie sie cieszyc, jak ja zapisze :) ale chodzi mi gdzies prywatnie nawet, nei wiem jakas mini szkola?? :) raz w tygodniu cos w tym stylu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj na tym portalu "kurs kosmetyczny"- pod nazwą są wyniki z opiniami- ja jak chcę się gdzieś wybrac czy zapisać zawszę sprawdzam opinię żeby nie było.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje Ci bardzo jestes pomocna :) popatrze jeszcze na google i ogolnie sie porozgladam. Nie wiem czy to napewno bedzie strzal w 10, ale chce takie cos dla niej kupic :) jako maly prezent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy po co Jej taki kurs :)


gdy byłam w szkole kosmetycznej - mówiono, że nie warto robić kursu, jeśli chce się pracować w tym zawodzie - ponieważ taki kurs to za mało :)

osobiście byłam w pierwszym roczniku kosmetyczek wypuszczanym przez gdańskiego Żaka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,
zapraszam do salonu Forum w Sopocie. Organizujemy indywidualne kursy kosmetyczne. Po kursie Pani będzie już znała zasady prawidlowej pielęgnacji swojej cery, będzie potrafiła prawidłowo wykonać podstawe zabiegi kosmetyczne.
Więcej informacji forum.spa@wp.pl
Pozdrawiam
Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli Pana kobieta byłąby zainteresowana indywidualną nauką makijażu, doborem kolorów, ewentualnie doborem garderoby i dodatków do swojej fugury, to zapraszam :-). Nie będzie to kurs KOSMETYCZNY, wizaż jest tylko elementem, ale jakże wdzięcznym :-).

Dojeżdżam do klientki do domu.
Pozdrawiam.
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.banaczek.pl/weekendowy-kurs-wizazu-kaszuby/p/202/37
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A online może być? Bo tutaj jest darmowe - https://kurskosmetyczny.gr8.com/ całkiem fajny kurs więc na sam początek chyba warto sobie spróbować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

do góry