Widok

kurs makijażu w trójmieście?

witam, chciałabym pójść na jakiś kurs/szkolenie/naukę makijażu, chodzi mi o coś niedrogiego, nie zależy mi na profesjonalnych efektach, tylko na podszkoleniu dla własnego użytku:) jeśli macie jakieś namiary to będę wdzięczna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie szkolenia, na wlasny uzytek,jednodniowe sa wlasnie organizowane przez moja firme; oferujemy rowniez szkolenia weekendowe na kaszubach. Aktualnie ustalamy grafik na nowy sezon od września. Jezeli jest Pani zainteresowana, po ustaleniu grafilu szkolen wyslemy informujacego maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do kontaktu, prowadzę takie szkolenia i pokazy nieodpłatnie.
Iwona Spaleniak tel. 608 336 529
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy, ostatnie miejsca na szkolenia weekendowe:)
Okazja do relaksu i oderwania sie od pracy/rodziny/dzieci;)
http://www.alterapars.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Fundacji Republika Kobiet w Gdańsku możesz umówić się na takie szkolenie. Czasem mają warsztaty kilkuosobowe, a czasem można przyjść indywidualnie. Ja byłam z koleżanką i za 2 dni po 5 godz., czyli w sumie za 10 godz. zapłaciłyśmy 390zł za 2 osoby, więc za jedną byłoby pewnie niecałe 200zł.
Prowadząca p. Asia super - bardzo dużo się nauczyłyśmy, a koleżance tak się spodobało, że idzie teraz do nich na kurs profesjonalny. Sama chętnie bym się wybrała, gdyby nie brak czasu.
Tutaj możesz zapytać o szkolenie: fundacjarepublikakobiet@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

do góry