Widok

kwiaciarnie w Gdyni

Wesele Temat dostępny też na forum:
Szukam dobrej kwiaciarni na terenie Gdyni
ktora robi ladne wiazanki slubne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ci kwiaciarnię gdzie robiłam bukiet. Na ul. Warszawskiej - blisko skrzyżowania z ul. Wolności. Bardzo malutka i niepozorna, ale warto tam zajrzeć. Pani pokazała mi katalogi z wzorami, potem wspólnie dobierałyśmy styl, kolor, rodzaj kwiatów - odpowiednie do sukni. Zrobi właściwie wszystko - każde cudo. Mój bukiecik był skromny, ale każdy się nim zachwycał. Na prawdę polecam, kiedy brak Tobie pomysłów na pewno coś Ci poleci, podpowie etc. Cenowo też ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w chylonii kwiaciarnia nelli przy poczcie bardzxo ładnie robią, jedna z najdłużej działających kwiaciarni w gdyni dobieraj kwiaty do sukni samochodu i iitp i nie są to oklepane wiązanki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na ul. 3 maja robia prawdziwie artystyczne wiązanki. Na pewno znajdzie sie coś nie powtarzalnego. Moja mama zamawia tam piękne stroiki na święta i widziałam kilka ich wiązanek ślubnych i są przepiękne. Ja też będę z nich korzystać :)

Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w moim rankingu na 1 miejscu ul. sojowa, nic dodac nic ująć to trzeba zobaczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mialam zrobiona wiazanke na sojowej w gdyni, bukiet sliczny , pani zna sie na rzeczy.to nie tylko moja opinia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry