Widok

lecz....

dzisiaj nie mam ochoty na przezycia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stworek

nie istotne co jadły, istotne jak chrupały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szanowni Jubilaci

Trzeba się przygotować na jubileusz. Czyżby juz dzisiaj?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No

Juhu, Łaha, jupijupijupijupi , grrrrrrrrumplik, Mowiłem, że teraz to ja jestem tu szefem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

miauuu

Pytacie o Wisię? ostatnio zmieniłem panią, jestem obecnie w rękach izabeli Filipiak, słynnej feministycznej pisarki, kto ciekaw, niech przeczyta erotyk kilka stron wczesniej..
Stworku.. tak , na pewno masz rację, obecna mojego niedoszłego jest psycholożką, więc jej nie grozi bycie byłą?Czy rozumuję naiwnie?
I gdzie jest Knn, ktory potrafi zaglaskac kota na smierc?
A co do podziału ról w bajkch , o ktorym tu niedawno toczyla sie dyskusja: gdyby było więcej Samotnych Księżniczek, byłoby więcej możliwości dla szlachetnych rycerzy-obrońców. popyt stwarza podaż. Każdy mógłby byc szlachetny: mikser, Knn i inni..Mogę się wcielić w królewne za odpowiednią opłatą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamek

W furtce lubi kluczyki z bryloczkiem w kształcie whisky, choć wcale to nie zamek na lodzie, a whisky nie grzeje, bo z plastiku. Ostatnio zamek nie chodził błyskawicznie. Ostatnio zamek chodził z trudem, trzeba go było poganiać kilkoma przekleństwami. Jednak wystarczyło jedynie odpowiednie podejście, a raczej bycie odpowiednim podchodzącym i ulega, a potem zapomina, że miał być zamknięty w sobie i wpuszcza do środka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ojojoj

Jestem szurnięty. Ja wiem, że to już wszyscy wiedzą, ale ja to wiem od dzisiaj. Szuram nogami, szuru, szuru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tadaaaa

Licznik przekręcony 10000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

NIEWAŻNE? Cóż za ucieczka! Pomyśl, cóóóóż to mogło być, to lepkie, co z nich wypływało, smak ziemisty i trochę jakiś taki........organiczny....no co to mogło być i dlaczego tak nazwano te żuki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mixer

SZURRRRRR SZURRRRR SZURRRRRRRRR coś dużego szura do ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworek

W gnoju pysk utarzać też mogę, Co ja tego nie zrobie,
Bluzg malask mlask, co za gnuj, mlask mlask
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry