Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Wspaniały lekarz i bardzo sympatyczny człowiek! Profesjonalne podejście do...
~Danuta Rakowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

dobry okulista wątek zamknięty Profesjonalne podejście do pacjenta dawno nie spotkałem się z tak...
~jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam Panią Doktor - sympatyczna i kompetentna lekarz,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pani doktor zdiagnozowała u mnie chorobę której nie zauważył żaden lekarz...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Wraz z narzeczonym odwiedziliśmy dr Parulską kilka miesięcy temu. Ja w celu...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

nie polecam wątek zamknięty ogromne rozczarowanie, dwa lata wczesniej pani doktor stwierdziala ze mąż ma...
~kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Prawidłowa diganoza choroby oczu wątek zamknięty Pani doktor jest przesympatyczną osobą, do tego zna się na tym co robi! Przed...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Pani Dr jest miła jak dostaje $ wątek zamknięty Pani Dr jest miła jak dostaje $ w innym wypadku atmosfera już nie staje się...
~xxx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Pani doktor uratowała mój wzrok wątek zamknięty Miewałam silne, migrenowe bóle głowy, gdy poszłam do pobliskiego okulisty...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Szczerze polecam. Świetnie wyposażony gabinet a Pani dr jest bardzo dobrą...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry