Widok

londyńska taksówka!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czesc dziewczny mam ogromną prośbę czy slyszałyście cos na temat taksówki londyńskiej która moża wypozyczyc we wrzeszczu??? ja ja mam zarezerwowana na 19,08 a wczoraj usłyszałam ze ona czesta sie psuje i ze nie wywiazuja sie z umowy:( jezeli cos wiecie to napiszcie. ślub juz co raz blizej i boje sie ze bede bez auta:(
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie trochę się wystraszyłam i nie wzięłam tej taksówki, choć bardzo mi się podobała, ale ze względu na odległość jaką musiałaby ona przejechać - czas i koszt (a raczej szybko one nie jadą) no i te obawy czy w ogóle dojedzie utwierdziły nas w przekonaniu, żeby wziąć inne autko. Jeśli nie masz dużych odległości do przejechania to ja bym ją wzięła bez obaw. Będzie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja widziałam tę taksówke na targach ślubnych i mogę Ci tylko powiedzieć, że w środku potwornie śmierdziało starym olejem no i jest mało miejsca....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my mamy londyńska taksowke !!!!!!!!!
siedzielismy w srodku i nic nie smierdzialo , poza tym ta taksowka stoi caly czas zgarazowana i wyjezdza tylko na takie okolicznosci jak sluby. Miejsca jest calkiem sporo (swiadkowie siedza na takich krzeselkach jak w korytarzu w pociagu -beka,tylem do kierowcy)...
i koszt jak na wynajem nie jest az tak wysoki ..

imageimage

<a href="http://www.slub-wesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

do góry