Widok

malinka uuuuuu:)


Mam pytanie czy malinka po intensywnym całowaniu w jedno miejsce szybko zchodzi?? czy da sie to przyspieszyc ( tzn gojenie ) ?? mam w domu dwie siostry ktore nie dadza mi spokoju wiec.... POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawa jest dość trudna - zazwyczaj gojenie się "malinek" zależy od grubosci skóry w danym miejscu - może to trwać do dwóch tygodni - tymczasem proponuję puder :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na gojenie sie ran pomaga bardzo silne, zmienne pole magnetyczne...
ale nie polecam, zbyt silne moze uszkodzic rozumek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja goiła sie 4 dni, a miałam impreze... z resztą malinka to oznaka miłości :P Nie wiem czy warto jej sie pozbywac :D

...Tak trwaj ze mną po Wieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się kolega musiał postarać :-)))))))))

pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak sie boila 4 dni to naprawde musial sie przysac, chociaz jej to chyba nie przeszkadzalo.
Hmm...a jezeli mozna zapytac, to w ktorym miejscu byla ta malinka?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawość to pierwszy stopień.... :P

pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba bylo nawet cos wiecej niz ciekawosc, zobacz ile literowek:P
I skoro ciekawosc to 1 stopien to chyba sie cofam:P ...a tam na dole tylu znajomych:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No patrz. I że ja tych literówek nie skomentowałam. Chyba się starzeję :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A postarał sie nie ma co gadac nawet :D... Chociaz troche protestowałam... Tylko słyszałam tez ze tylko krowy sie znaczy :D, chociaz to chyba nie dotyczy tego przypadku a malinka byla na szyi... no i jeszcze gdzies, ale tego to moze nie skomentuje :P

...Tak trwaj ze mną po Wieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm....ja tak sie domyslalem ze tam bylo jeszcze jakies miejsce, i wlasnie o nie sie dopytywalem a takim przejeciem w literkach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyna nadal jesteś przejęty bo ciągle te literówki... oj nieladnie a co na to Twoja kobieta?? Skoro jakies obce wypytujesz o malinki :D

...Tak trwaj ze mną po Wieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eh, Eternity, krowy to się kolczykuje, a te Twoje malinki to pewnie w dowód uznania były.. :) Slobodan niech tak do swoich podejdzie :)
good girls go to the Heaven, bad girls follow their cats...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wcale nie wątpie, ze one w dowód uznania... chociaz moze bardziej w dowód uwielbienia... albo... no dobrze juz starczy moze dzieci beda czytac te posty :P Nie wolno za duzo mówić :))

...Tak trwaj ze mną po Wieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakladasz ze kogos mam. Jestem ciekaw czy ma to jakies uzasadnienie?
A zapytalem sie mojej kobiety, i powiedziala ze to nieladnie ze Cie o takie rzeczy wypytuje na forum. Chyba powinienem jakos prywatnie zagadac? zazdrosnica z niej, chociaz nigdy by sie nie przyznala :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fury 161 napisał(a):

> Zakladasz ze kogos mam. Jestem ciekaw czy ma to jakies
> uzasadnienie?
> A zapytalem sie mojej kobiety, i powiedziala ze to nieladnie ze
> Cie o takie rzeczy wypytuje na forum. Chyba powinienem jakos
> prywatnie zagadac? zazdrosnica z niej, chociaz nigdy by sie nie
> przyznala :D


No tak przypuszczałam, ze kogoś masz... Nawet nie wiem czemu... moze taka kobieca intuicja, ale widzisz nie mylilam sie :P. A moze po prostu jestem jasnowidzką, albo czarownicą... To ostatnie chyba najbardziej prawdopodobne :P
Pozdr.

...Tak trwaj ze mną po Wieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za duzo nie! .. ale troszkę niech się uczą ;)
good girls go to the Heaven, bad girls follow their cats...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja jestem jak najbardziej za... ale chyba lepiej uczyc sie w praktyce niz przez takie forum :P. Przynajmnie wg mnie taka nauka nic nie daje... lepiej sprawdzic samemu :D

...Tak trwaj ze mną po Wieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Racja, racja, niech to ja sie tylko jutro spotkam z Ta moja.... :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hihihi no nie wiem czy chciałabym być na jej miejscu... Kolega najwyraźniej czuje, ze rozpiera go energia :D Przypuszczam, ze po spotkaniu bedzie miał mniej entuzjazmu :D Tak to zwykle z nimi bywa :P

...Tak trwaj ze mną po Wieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehehehehe, akurat w tym miejscu Twoja kobieca intuicja sie myli:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie mów... facet z niespozytą energią... to moze ja sie zamienie na Ciebie?? :D:D

...Tak trwaj ze mną po Wieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamienisz, a co, Twoj nie daje rady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie... na to nie moge narzekac... jak jest przy mnie to jest super :P, szkoda tylko, ze nie moge go miec przy sobie codziennie :P... Tylko nie wiem czy on by to wytrzymał :D

...Tak trwaj ze mną po Wieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-zrobic-malinke-praktyczne-rady-robienia-malinki/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam wiele praktycznych porad i wskazówek w jaki sposób zrobić malinkę. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i sobie poczytać na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

do góry