Widok

mieszkania Mat-Bud RUMIA ALEJA dębowa (2)

Rumia Temat dostępny też na forum:
Witam w nowym wątku w tym już pewnie co nie którzy odbiorą swoje wymarzone (bo własne) mieszkanka :).

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
strasznie długo mi sie otwiera tamten wątek więc pisze tu.

Oglądałam i faktycznie prawie wszystko w środku już w mieszkanku porobione, drzwi już są, w środku pomalowane, jedynie balustrad na balkonach na parterze brakowało. W klatkach ogólnie chyba jeszcze troche do zrobienia, ale kierownik mówił, ze się wyrobią a może nawet chwile przed czasem oddadzą jedynie tereny zielone będa później. No i te balkony na parterze sa podsypane ziemią jakoś dziwnie to będzie wyglądać z tego co się pytaliśmy przy kupnie mieszkania to miały byc na wys ok 1 metra.

Ogólnie z zewnątrz (wejście do klatki itp) wygląda gorzej niż w środku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki kolor drzwi mieszkaniowych macie?? Coś wiecie na temat skrzynek pocztowych gdzie bedą sie znajdowały??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O rety drzwi były chyba brązowe a co do skrzynek nie wiem, wyleciało mi z głowy.
Nie podoba mi sie to jak sa umiejscowione schody to garażu podziemnego no i uważam ze mogliby np zrobic drzwi a nie, że pod drzwiami na parterze po prostu zejscie w dół. Podejrzewam, ze ludzie mieszkajacy na parterze beda sie denerwowac z tego powodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze pisze nie ze swojego kompa i sie nie wylogowałam :)
ale ta wypowiedz u góry to moja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do drzwi do hali garażowej to radziłabym dobrze zapoznać się z otrzymanym załącznikiem do umowy odnośnie planu hali garażowej, czarno na białym widać, że będą drzwi wejściowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iskiereczka faktycznie musze zobaczyc co i jak. Ale kierownik budowy jak się spytałam to powiedział, że z boku ma byc barierka a przed schodami drzwi nie będzie.

Dla mnie to jakies dziwne bo bedzie wiało z tej hali a na parterze zaraz koło schodów są 2 mieszkania. No ale wydaje mi się, że gdyby miały byc drzwi to już by były.

Chociaż tak sobie teraz mysle może ja sobie to źle wyobraziłam a drzwi będą tylko na dole? bo ja cały czas myslałam, że u góry. Tzn będą schody a przed wejściem do hali drzwi ( na wysokości garaży). Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pajączk - drzwi według planu mają być właśnie na dole :) i mam nadzieję, że je wstawią - nie chodzi już nawet o hałas czy zimno czy spaliny bo to oczywiste ale o bezpieczeństwo dzieci - jak wiadomo mają wyobraźnię, wystarczy, że piłka się im stoczy ..... a scenariusz dalszy można sobie dopisać. zresztą uważam też, że powinny być zamykane na klucz ale to taka moja wizja - zapewne nie do zrealizowania bynajmniej nie prze Mat-Bud, ale to zobaczymy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas na końcu schodów są drzwi do wejścia na hale garażową i są zamykane na klucz :) więc szansa jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aneta jakby tak było to super :).

Jestem ciekawa jak to będzie z parkowaniem, pewnie dopóki czegoś nie zrobią to trzeba będzie na trawce na tym polu tak jak teraz....

Ja mam nadzieje, ze za 2 miesiace już tam będę mieszkac :) a pewnie o parkingu możemy zapomnieć w tym roku.

A wiecie coś na temat śmietników?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry