Widok

mieszkaniec - opinia

Mam wątpliwą przyjemność mieszkać na osiedlu Rumia Park. Od początku były tylko problemy z tą firmą, odbiór mieszkania za 5 podejściem oczywiście spóźnione kilka miesięcy! Wieczne poprawki i niedociągnięcia, mieszkania wykonane niestarannie! Semeko buduje osiedle na 200 mieszkań "zamknięte" a zamontowany szlaban obsługuje tylko 46 pilotów! Oczywiście pilotów nie dają! ŻENADA! Zamontowane złodziejskie liczniki na ogrzewanie zamiast licznika w kilodżulach zamontowany zwykły przepływomierz/wodomierz za 50zł a woda leci różna raz cieplejsza raz zimniejsza i nie ma jak tego sprawdzić co wiąże się z kolosalnymi rach. za ogrzewanie! Po kilku miesiącach pordzewiały wszystkie barierki na balkonach i tarasach. W siedzibie bardzo nie miła obsługa, traktują ludzi jak przysłowiowych petentów za czasów komuny! O wszystko trzeba się wykłucić i kilka razy upomnieć. Po podpisaniu umowy raczej robią trudności niż pomagają. Ceny nie są u nich aż tak atrakcyjne więc jeśli ktoś ma odrobinę rozsądku to radzę omijać tego developera!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinia

RZEKA.3 kierownikow a 1 z nich j*******ty.czyli pan SLIWA.jest nie mily jak dla mieszkancow tak dla pracownikow.wciska nam jakies przerobki aby odebrac mieszkanie.mieszkanie odebrane a hydraulicy robia fuche A pan sliwa zgarnia kase za darmo.wciska ludziom wszystko co sie da.aby podpisac odbior.nic do hydraulikow nie mam i do mieszkania.jest teraz po remoncie OK.ale zwolnijcie tego debila.ten czlowiek nie powinien sie urodzic.on chyba jest zapozno wyjety albo spad z dywanu na podloge.kogo wy zatrudniacie.DEBILI.pan karol OK. pan PAWEL OK.nie dajcie sie mu.on ma za to premie.patrzcie sie na katy i na okna.katy przy suficie.a na okna rysy.nie dajcie debilowi zarobic bo to GNOJ.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Semeko

king - opinia (5 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...

do góry