Widok

mini magazyn dla handlowca

Szukam miejsca, gdzie mogę trzymać materiały marketingowe i artykuły promocyjne dla klientów. Słyszałam o Less Mess - czy ktoś korzysta? Możecie polecić to miejsce?
Zależy mi na opinii czy dobrze się korzysta - bo gdzie jest i że ładnie wygląda to już wiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie w garazu mozesz skladowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam i jestem bardzo zadowolony! Zmieniłem właśnie miejsce na większe bo jednak zebrało się więcej rzeczy. Bardzo dobre jest to, że mogę korzystać po godzinach pracy obsługi co w przypadku mojej pracy jest bardzo ważne. Wcześniej miałem magazyn gdzie indziej i musiałem się umawiać na wejście do środka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak Less Mess jest spoko. Ostatnio mieli super rabaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto wiedzieć o tym, że magazyny muszą być wyposażone w tłoczone tablice energetyczne/orientacyjne. Firma https://multi-tab.pl/ wykonuje je ze wszelkimi standardami i wymogami bezpieczeństwa. Warto zapoznać się z ich ofertą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

do góry