Widok

moda na zycie wieczne???

czy jesli jutro, albo gozej, juz dzis wieczorem spadnie mi na glowe oklepana dachowka, ktos zatrzyma sie na chwile i zaplacze? jak zyc wiecznie? czy "zyc chwila" wystarczy, by przezyc swoje zycie i umierajac, dajmy juz na to, na chodniku pod wlasnym domem, nie miec wyzutow sumienia, ze przeszlismy tyle drogi, razem z ludzmi, ktorych nie znalismy; bez najciezszego plecaka zmartwien i klopotow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najważniejsze to żyć i nie dręczyć się takimi myślami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
weroniko!!! pisze wlasnie o takich ludziach jak Ty...."nie zadreczac sie takimi myslami"? moze raczej dac sobie na luz i byc takim samym czlowiekiem jak wiekszosc: czlowiek-latwo-szybko-przyjemnie.........?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z mimi, nikt nie przejmuje sie innymi, kazdy patrzy tylko na to by mu bylo dobrze!!!!!! trzeba popatrzyc czasem w glab siebie i zadac sobie pytanie: co zostanie po mnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz.. to pytanie ktore zadajesz.. ma mysle kilka zagadnien, ktore trzeba by rozwinac... Jest wilu na tym łez padole, ktorzy przy tym pytaniu od razu ze łzami w oczach powiedzą: "o tak, tak... jak tu żyć... po co ? na co?... i tak umrę..." itp. itd.... - i maja rację !
Jest też wielu na tym świecie, którzy powiedzą: "nie no stary... o czym ty muslisz?... jakie umieranie ?? żyj.. żyj... popatrz..ptaszki...kwiatuszki... pani Gienia w mięsnym.. ZYĆ NIE UMIERAC !! " - i co?? i maja rację !!
I pewnie jest mnótswo innych, którzy myślą podobnie a jednak inaczej... troche z tego..troche z tego.. i też mają rację...
Bo moim zdaniem nie ma recepty... Ale to dobrze, że są ludzie, którzy sie w ogole nad takimi sprawami zastanawiaja... jest ich neiwielu...
Sam nie raz zastanawialem sie nad zyciem itp... i byl tez czas ze nei mialem czasu aby sie nad tym zastanawiac... bo tylko: pęd.. pęd.. wiesz..ten życiowy ciągły pęd...
I myśle że nie ma reguły... tego się nie zmieni... Zyjemy w kraju (uwaga :)) nie mam politycznych zapędów :)) ... otóż.. ten kraj jest krajem ciaglych zmian.. polacy daża do bogactwa jaki ma zachod... wiec kiedy maja sie zastanawiac nad zyciem jesli wciaz sa nekani "wspanialosicami" dnia codziennego?... zobaczcie.. na zachodzi jednak mimo wszystko zyje sie wolniej .. spokojniej... tam szczescie i spokoj .. radiosc z zycia kwitnie !!!
no coz... moze u nas tez cos z tego kiedys nastapi...
ot...i moje wywody...
jesli sie zakrecilem... to sorki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

co zrobic z takim mezem? (73 odpowiedzi)

od razu mowie, ze nie naleze do kalkulujacych pan, ktore sa z mezem dla korzysci. Naleze do grona...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

do góry