Widok
moja pierwsza wizyta
Jestem bardzo zadowolona z wizyt w salonie. Nie miałam pomysłu na moją fryzurę, a teraz mam dobrany idealnie kolor a włosy po strzyżeniu układają się rewelacyjnie, poza tym wypiłam pyszną kawę i spędziłam miło czas. Serdecznie polecam.
Moja ocena
Studio Fryzur Emilia
kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 6
jakość usług: 6
kreatywność: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6