Studio Fryzur Emilia

Fryzjerzy Paznokcie

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetna fryzjerka wątek zamknięty Polecam ten salon, bardzo fajnie pocieniowane włosy, do tego przesympatyczna...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Fryzjerka,która miała mi podciąc 2-3 cm włosów obcięła mi ponad 10!!!!że z...
~Karla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Przedkładanie rad innych nad własny osąd mści się wątek zamknięty O byciu profesjonalistą w danej dziedzinie świadczy nie tylko fakt, że...
~ex klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Od lat wątek zamknięty Już od 8 lat strzygę się wyłącznie u pani Emilii. Wcześniej pracowała w innym...
~nikki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Już chyba znalazłam... wątek zamknięty Przez dziesięć lat farbowałam systematycznie włosy w innym salonie. Teraz...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

Pani Paulinka jest super!! wątek zamknięty Po raz pierwszy wybrałam się do salonu Emilia. Mam dość trudne grube włosy....
~AGA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Paznokcie ok wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon do zrobienia paznokcie....
~Małgosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

moja pierwsza wizyta wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyt w salonie. Nie miałam pomysłu na moją...
~Monika K
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2011

Do pani Emilii wybrałam się z polecenia koleżanki i dlatego, że w tym czasie nie było mojej sprawdzonej fryzjerki wątek zamknięty Nie jestem jednak zadowolona. Pani Emilia, która parę razy wtrąciła, że ma...
~Magda
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty PANIĄ EMILE MOGĘ POLECIĆ Z RĘKĄ NA SERCU.JESTEM JEJ KLIENTKĄ JUŻ OD WIELU LAT...
~Dzióbek:>
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Leon Dejk - opinia wątek zamknięty Przyszedłem do salonu przypadkiem, żeby skrócić włosy, a wyszedłem z zupełnie...
~Leon Dejk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry