Widok

muza na dziś

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała.
A może jakaś nowa muza wpadła w ucho.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

image

i niedozwolona treść

image

i piosenka:

https://youtu.be/HStktGoF1as

FU
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

image

https://youtu.be/gYJix_D1qjM

Wspomnienie (z wczoraj) - (Czesław) Niemen. Helikopter? Szybowiec? Nie! To mechanik rowerowy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

image

https://youtu.be/D0W1v0kOELA

Ps. Ja jej nie znam. Ja tylko ulotne chwile ulotne jak ulotka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

image

https://youtu.be/4viEshYQ0U0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

image

https://youtu.be/tApAYv_vEUY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę: Kiedy wjechali na wyniosłość drogi, oczom ich ukazał się las.

Przewróć stronę.

image

https://youtu.be/e9wk92_YeIQ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://youtu.be/nVCH8E9n37E

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

TheTruth - TheEdgeOfTown

www.youtube.com/watch?v=6SnIhtkqLSI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pieśni pasyjne na czas Wielkiego Postu. pozwalają się wyciszyć.

https://www.youtube.com/watch?v=VnXNqbBdOJ4
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

-Wchodzimy na chama, w biały dzień, przystawiamy kasjerom pistolety do brzuchów.....
- Kwinto! Kto to jest ?!
- Nie zwracaj na nich uwagi...."

... ogromne korzyści geopolityczne dla nas... jprdl

Z porozumiewaniem się problemy... A to tak. Dlaczego on śpiewa" kagda rieki mnie byli ciestry" a nie "siestrami"? Prawdopodobnie archaizm.
Kiedy rzeki mnie były siotry, a wiatr bratem mym się zwał...

https://youtu.be/-TbfLvAdg1o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaspałam. Nie zdążyłam... To jeszcze pośpię.
http://youtu.be/9kFffivzBYU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewien osioł powiedział tygrysowi:
- Trawa jest niebieska
Tygrys odpowiedział mu:
- Nie, trawa jest zielona.
Dyskusja nabrała tempa i obaj postanowili poddać sprawę arbitrażowi i w tym celu zwrócili się do lwa, króla dżungli.
Przed dotarciem na polanę w lesie, gdzie na tronie siedział lew, osioł zaczął krzyczeć:
- Wasza Wysokość, czy to prawda, że trawa jest niebieska?
Lew odpowiedział:
- To prawda, trawa jest niebieska.
Osioł rzucił się naprzód i kontynuował:
- Tygrys nie zgadza się ze mną, zaprzecza i denerwuje mnie, ukaraj go.
Król wtedy oświadczył:
- Tygrys zostanie ukarany 5 latami milczenia.
Osioł skoczył z radości i poszedł swoją drogą, zadowolony i powtarzając:
- Trawa jest niebieska, trawa jest niebieska...
Tygrys przyjął jego karę, ale zapytał lwa:
Wasza Wysokość, dlaczego mnie ukarałeś, przecież trawa jest zielona?
Lew odpowiedział:
- W rzeczywistości trawa jest zielona.
Tygrys zapytał:
Więc dlaczego mnie karzesz?
Lew odpowiedział:
- To nie ma nic wspólnego z pytaniem, czy trawa jest niebieska czy zielona. Kara jest taka dlatego, że tak odważna, inteligentna istota jak ty nie może tracić czasu na kłótnie z osłem, a na dodatek przyjść i zawracać mi głowę tym pytaniem.

Coś się do buta przykleiło i to jest dziwne. Bo wtedy stały pod łóżkiem. Hmm.

- No to ilu tych Ukraińców katolicy przyjęli?
- Hmmm, w zasadzie to powinienem odpowiedzieć "a p...l się pan", ale spieszę się do kościoła i wyciszyć się muszę

Reset. Change. Zmiana. Click. Click.

https://youtu.be/2UN35U5xFZM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Edit. A zresztą... Kurz z butów (i coś jeszcze) strzepnę tylko i jutro jakiś reset tu zrobię

https://youtu.be/aU-3t8Wav7U
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do tr: Nie pij tyle.
Do Ciebie: Okładka, jak okładka. Brak elementu kobiecego i już się boję :/ treści, ale ... i coś się tli w popielniku. Motylki w brzuszku ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak to szło? Cieszmy się z w. bo pokój będzie straszliwy.
#gdziejstpolicja
#gdziejestsanepid
#gdziejestadam
#szczepiamysie
#zaczepiamysie
#putinkaszpirowski

https://youtu.be/F4YtAdxaanw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Propozycje sztucznej inteligencji, kiedy nie jestem nawet zalogowany, są osobliwe. Pewnie wcale nikt już o niczym decyduje. Wszyscy jesteśmy jak te podróbki ludzika miszlę, pi i sigma zwane. Monitorze, monitorze... morfina się nam kończy.
Na szczęście Pan Bóg tkwi w szczegółach

https://youtu.be/GdnJcD-MqLY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odchodzimy sobie pomalutku
W tę krainę, gdzie cisza i błogość.
Może czas już i mnie zbywszy smutku
Zbierać marny dobytek i w drogę!

Ukochane brzozowe zagaje!
Ziemio ty! I wy równinne piachy,
Wobec tych, co idą w wieczne kraje,
Trudno smutek skryć uśmiechem błahym.

Nazbyt mocno kochałem na świecie
Wszystko to, co duszę w ciało stroi.
Pokój wam, osiki, co szepczecie
Liść rozplótłszy nad odbiciem swoim.

Wiele myśli przemyślałem w ciszy,
Wiele pieśni o sobie złożyłem.
Na tej ziemi, co jęk zewsząd słyszy,
Jam szczęśliwy po prostu, że żyłem.

Że kobiece całowałem piersi,
Gniotłem kwiaty i trawy w parowie,
I że zwierząt, braci naszych mniejszych,
Nigdy pałką nie biłem po głowie.

Wiem, że tam nie rozkwitają gaje,
Że nie dzwoni kłos łabędzią szyją,
Więc przed tłumem idącym w te kraje
Zawsze czuję dreszcz, nim w mrok się skryją.

Wiem, że w kraju tym wiatr nie obudzi
Pól stojących w złotej mgle promieni.
To dlatego ukochałem ludzi,
Którzy żyją tu ze mną na ziemi.

https://youtu.be/8UKLX-deEVs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy Wy zmieniliście już profilowe?

image

https://www.youtube.com/watch?v=5GGmB5p6uac&ab_channel=Varinhor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja ze względu na zbliżający się Dzień Kobiet trafiłam na ten artykuł https://biletyna.pl/blog/piosenki-na-dzien-kobiet/ o związku kobiet z muzyką i posłuchałam dodanych tam piosenek o kobietach lub śpiewanych przez kobiety :D Edyta Górniak wymiata. zastanawiam też, czy może nie podpowiedzieć narzeczonemu, że w ramach prezentu na dzień kobiet poszłabym z nim na jakiś fajny koncert.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kawa. Niezależnie od i bez względu na. Spokojnego
https:/youtu.be/yPg3_W-WeMs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry