Widok

na 2

PRIVÉ Beauty & Hair Temat dostępny też na forum:
Zachęcona wspaniałymi opinia o fryzjerach udałam się do salonu, po wcześniejszej darmowej konsultacji. Już na wstępie, otrzymałam informację, że mojego fryzjera jeszcze nie ma, że może mnie ktoś inny ściąć. Nie byłam do końca zdecydowana, gdyż konsultacje mialam u fryzjera, do którego się zapisałam. Jednak po namowach i "szczerych" zachętach, że jednak inny fryzjer będzie lepszy, skusiłam się i obcinał mnie inny fryzjer... Ogolnie jestem bardzo niezadowolona. Moje wyobrażenie o profesjonalnym cięciu włosów wygląda zdecydowanie inaczej. Samo ścinanie włosów zajęło jakieś 10 minut, resztę czasu suszono mi włosy, pasmo po paśmie po kilkadziesiąt razy jedno...parząc przy tym głowę...
Na głowie mam taką fryzure, jaką chciałam zmienić na inną... Jedyna zmiana- krótsza długość włosów. Zależało mi na optycznym zwiększeniu objętości długich włosów, niestety za pomocą suszarki, potrafię zrobić tak samo w domu.
Jeżeli mój komentarz zostanie usuniety, będę miała pewność skąd te wspaniałe opinie na temat salonu.

wypowiedź zmoderowana ( 2013-07-09 14:43:48)

Moja ocena
obsługa: 3
 
jakość usług: 2
 
kreatywność: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak samo skusilam sie na wizytę po opiniach zawartych na tym forUM z tym ze ich bylo 83 ..same pozytywy ale akurat w innym salonie, jakież bylo moje rozczarowanie gdy fryzura zyskala jedynie na krótszym podcięciu a moje sugestie zostaly umiejetnie pominiete i tak się zastanawiam ile jest prawdy w tych że opiniach ,czy są to prawdziwe wypowiedzi przeciez nie ma tu zdjęć nie widzimy jaka jest zmiana ..tak naprawdę jesli pracuje w zakladzie z 5 fryzjerów i kazda z tych osób ma swoje znajomości to moze okazać swą dobrą wolę i dopisac opinię a osoba spoza kręgu tak jak Ja,, bo jechalam ponad 100 km nabiera się na takie bajeczki polecających ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Michał Wieczorek - ocena (4 odpowiedzi)

Współpraca z Willbudem to ogromny stres i nieuczciwość. Mimo podpisanej umowy na zakup domu w...

Michał Nieanioł - ocena (3 odpowiedzi)

Czytam nieprzychylne opinie i muszę wyrazić swoją opinię. Wszyscy którzy narzekają na terminy -...

Marta - ocena (3 odpowiedzi)

Świetna współpraca. Polecam serdecznie!

do góry