Widok

na ile starcza żel ???

mam pytanie bo w sumie nie zwracałam na to nigdy uwagi a muszę szybko się dowiedzieć na ile klijentek starcza wam żel jednofazowy 15ml a na ile np.zestaw akryli do french biały i pink 35g każdy?

Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się kiedys zajmowałam stylizacją paznokci to też próbowałam to wyliczyć, ale nie udało mi się :-).
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się zastanawiałam, starając się wyliczyć tzw. "zysk" ;-). Albo inaczej - starając się ustalić cenę usługi ;-).
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie to w sumie nie jest do niczego potrzebne... ale teoretycznie wszystko zależy jeszcze od tego ile zużywamy tego żelu czy akrylu na jeden set .Niektórzy nakładają ,żel mniej tak by jak najmniej piłować później tym samym też oszczędność materiału.Wiadome jest ,że jeżeli ktoś notorycznie buduje mocno uwidoczniony łuk (c) bez względu na długość pójdzie na to więcej materiału. Tak samo na dłuższe paznokcie.Trzeba oszacować Jakie klientki mamy.Czy robimy długie paznokcie często czy ledwo za opuszek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

do góry