Widok

nauka tańca

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hmmm.... nie bardzo umiemy tańczyć :) i dlatego wybieramy się na indywidualny kurs tańca, problemem jest szkoła, którą mamy wybrać. Myślałam o Szczepanie, jest drogi, pozniej szukałam innych firm, Tango, Salsa ... co następna to droższa. Macie jakieś sprawdzone? czy ktoś chodził na indywidualny kurs dla par?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Centrum Tańca Gabi mieści się na Chełmie w szkole podstawowej nr 8, ale nie wiem ile biorą.

Pozdrawiam Beti :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, ja tez chcialam isc na kurs tanca....ale stwierdzilam ze nie ma co.....jak sie podepczemy to bedzie jeszcze weselej.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AGENCJA RYTM tel. 342 61 62, AGENCJA ADAM tel. 346 09 23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
około 50-60 zł od pary za lekcje to drogo? to ile płcisz jak chodzisz na korepetycje?Z tego co rozmawiałam z instruktorem to 3 lekcje wystarczą, a przecierz oni tez opłacają salę na której są zajęcia. Podzwoń i zapytaj ile kosztuje sala to zobaczysz ile z tego oni mają. A jeszcze czasami część bierze firma, to ile dostaje taki instruktor za lekcje? Niesłyszałam jeszcze zeby ktoś udzielał jakichkolwiek korepetycji za 5 zł za lekcje. Idzcie na kurs grupowy wychdzi DUZO taniej.A co to za Agencje dające lekcje tańca??? juz nawet nie pytam jakiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My płacimy 30 złotych za godzinę, za indywidualne lekcje, ale nikt nam nie wciska, że po 3 godzinach tańczy się super. Żeby nieźle zatańczyć pierwszy taniec trzeba min. 8 godzin. 3 godziny trwała u mnie w szkole nauka poloneza... Myślę, że nie ma co porównywać stopnia trudności do walca. Krok podstawowy, ok, można opanować szybko, ale to wcale nie wygląda efektownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bedę chodzić na przedślubne do the salsa king. uczę się tam tańczyć normalnie ale bez faceta ale mam już wszytsko sprawdzone wiec no problem;)
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w gdynie gdzie cos takiego sie miesci?? i jakie sa ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
the salsa king mieści sie w Gdyni centrum na ulicy Zygmunta Augusta! ceny około 60-100 zł za 4 spotkania w miesiącu ale nie wiem - pewnia nie jestem jeżeli chodzi o taniec indywidualny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy brali lekcje u Maciej i Diany z Tango zGdyni i byliśmy bardzo zadowoleni . Nam wystarczyły 2 lekcje do pierwszego tańca. Jeżeli są to profesjonaliści jak oni, to nie trzeba dużo lekcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry