Widok

nauki przedmałżeńskie + poradnia

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
gdzie polecacie na terenie trójmiasta?
czy ktoś może zna terminy?
czy jest możliwość odbycia nauk w trybie weekendowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne nauki sa w Oliwie przy Katedrze Oliwskiej. Prowadzi je uroczy pan Wacław, ktorego milo sie slucha bez wzgledu na to, czy jestescie mocno wierzacy, czy nie. Polecam! Odbywaja sie one w salce przy bocznym wejsciu do katedry i gdzies tam na tablicy ogloszen powinnien byc grafik spotkan. A poradnia malzenska jest wszedzie podobna.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam na tych naukach i nie polecam, nudy, straszne nudy. Facet uważa że idełem rodziny katolickiej jest która ma conajmniej 20 dzieci. Wiem dokładnie bo miałam z tym panem te spotkania i jeszcze dodatkowo poradnie. I naprawdę cieszę się że mam to za sobą i wszpółczuję Tym którzy mają to przed sobą. Życzę dużo wytrwałości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda jest taka ze nudy sa praktyczne wszedzie. Bazujac na tym, co opowiadali mi znajomi o naukach przez ktore oni przeszli, moim zdaniem tam bylo znacznie lepiej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry