Widok

niespodzianka dla pary młodej

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
nasi znajomi maja za tydzień slub i tak sie zastanwiam jaką niespodzzianke im zrobic??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli macie jakieś wspólne zdjęcia ze znajomymi, możecie zaprojektować fotoksiążkę i podarować ją w prezencie parze młodej. Będą mieli pamiątkę na lata :) Podoba Ci się mój pomysł ? Jeśli tak, to zapraszam do Printu, mamy mnóstwo ciekawych szablonów https://printu.pl/fotoksiazka/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam proszę o emaila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może bańki mydlane : duże lub mnóstwo małych, albo pokaz w trakcie wesela?? zapraszam: http://www.pokazybaniek.prv.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy uzyskanie tej zgody jest płatne? a czy te sale położone w okolicach lotniska będą z tym miały problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak Pani Agata słusznie wstawiła powyżej artykuł, tak na puszczanie lampionów należy uzyskać zgodę od żeglugi powietrznej.

Poniżej przesyłamy stronę z której można pobrać gotowy druk do uzupełnienia, wystarczy wysłać do nich fax który prawie nic nie kosztuje.

Często kiedy chcemy odpalać w miejscach gdzie nie odbywa się ruch linii lotniczych uzyskanie zgody to tylko formalność.

Pozdrawiam serdecznie
Wulkan Fajerwerki
http://www.wulkanfajerwerki.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My od mojego brata dostaliśmy na prezent puzzle z naszym zdjęciem 1500 kawałków :)
Jak się okazało puzzle były zamówione na allegro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas zawsze sprawdza się taka wyszywana pamiątka z imionami i datą ślubu, motywy oczywiście dopasowane do PM. Jeśli lubią to tradycyjnie parka młoda albo coś co ich charakteryzuje, kiedyś np wyszywałam motor albo gołąbki.
Albo - co ostatnio zrobiło furrorę!!! Na wesele w ramach prezentu zamówiłam - różnie nazywane - stroszki czy strachy, parka przebierańców z wierszykami i gadżetami w dobrym guście. Śmiechu co nie miara! Wogóle jeśli ktoś nie zna tego zwyczaju :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
np jakie zagrozenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hmmm a czy na wypuszczenie tylku balonow nie potrzeba zezwolenia takiego samego jak na lampiony szczescia ? - przeciez tez moga stwarzac zagrozenie ! ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
proszę o adres do rycerzy na adres ekol@wp.pl. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam można o kontakt do tych rycerzy? mój numer 602888829
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla nas niespodzianką był kominiarz, który przyjechał pod kościół na pieknym, wypucowanym motocyklu , ubrany w galowy mundur, aby złożyć nam życzenia, to prezent od naszych Rodziców. Dla nich przygotowalismy dudziarzy, którzy przygrywali przed restauracją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a gdzie akie kieliszki mozna kupic ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)
Bardzo ładne te baloniki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=h_hewDZi_nI&feature=player_embedded

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możecie napisać ile kosztuje puszczanie gołębi? jakie są firmy w trojmieście co się tym zajmują?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi się strasznie podoba ten pomysł !
http://www.gazetomania.pl/prezenty-slubne-wesele.action;jsessionid=D23F375687313FCAF20A24E99B5A7E1E
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry