Widok
Jeśli macie jakieś wspólne zdjęcia ze znajomymi, możecie zaprojektować fotoksiążkę i podarować ją w prezencie parze młodej. Będą mieli pamiątkę na lata :) Podoba Ci się mój pomysł ? Jeśli tak, to zapraszam do Printu, mamy mnóstwo ciekawych szablonów https://printu.pl/fotoksiazka/
a może bańki mydlane : duże lub mnóstwo małych, albo pokaz w trakcie wesela?? zapraszam: http://www.pokazybaniek.prv.pl
Jak Pani Agata słusznie wstawiła powyżej artykuł, tak na puszczanie lampionów należy uzyskać zgodę od żeglugi powietrznej.
Poniżej przesyłamy stronę z której można pobrać gotowy druk do uzupełnienia, wystarczy wysłać do nich fax który prawie nic nie kosztuje.
Często kiedy chcemy odpalać w miejscach gdzie nie odbywa się ruch linii lotniczych uzyskanie zgody to tylko formalność.
Pozdrawiam serdecznie
Wulkan Fajerwerki
http://www.wulkanfajerwerki.pl
Poniżej przesyłamy stronę z której można pobrać gotowy druk do uzupełnienia, wystarczy wysłać do nich fax który prawie nic nie kosztuje.
Często kiedy chcemy odpalać w miejscach gdzie nie odbywa się ruch linii lotniczych uzyskanie zgody to tylko formalność.
Pozdrawiam serdecznie
Wulkan Fajerwerki
http://www.wulkanfajerwerki.pl
U nas zawsze sprawdza się taka wyszywana pamiątka z imionami i datą ślubu, motywy oczywiście dopasowane do PM. Jeśli lubią to tradycyjnie parka młoda albo coś co ich charakteryzuje, kiedyś np wyszywałam motor albo gołąbki.
Albo - co ostatnio zrobiło furrorę!!! Na wesele w ramach prezentu zamówiłam - różnie nazywane - stroszki czy strachy, parka przebierańców z wierszykami i gadżetami w dobrym guście. Śmiechu co nie miara! Wogóle jeśli ktoś nie zna tego zwyczaju :)
Albo - co ostatnio zrobiło furrorę!!! Na wesele w ramach prezentu zamówiłam - różnie nazywane - stroszki czy strachy, parka przebierańców z wierszykami i gadżetami w dobrym guście. Śmiechu co nie miara! Wogóle jeśli ktoś nie zna tego zwyczaju :)