Widok
A jak juz znajdziecie prezent mozecie obwiazac go lancuchami i zalozyc kilka kludek. Nastepnie wszystkie kluczyki rozdac gosciom. Kazda osoba po kluczyku. Para Mloda musi zebrac wszystkie klucze do polnocy albo prezent powroci do domu z osobami, ktore go kupily. Kluczyki mozna "wygrac" za taniec z osoba, ktora ma kluczyk tylko, ze Mlodzi nie wiedza kto ma klucze wiec musza "obtanczyc" potencjalych posiadaczy. Kolezanka miala tak na swoim weselu i mowili, ze to byl swietny pomysl.
hyba w miejscach gdzie mają gazy techniczne
Poszukaj w necie lub ksiazce telefonicznej - moze coś bedzie...........
hihi - na uczelnaich też mają hel w butlach - do doświadczeń :)
Tu masz linki:
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=gazy+techniczne+%2BGda%C5%84sk&lr=
Wąłsnie maz mi podpowiedział z efirma LINDE nabija hell do butli - jest to firma ogólnopolska
tu link:
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=linde+%2Bgaz&lr=
Poszukaj w necie lub ksiazce telefonicznej - moze coś bedzie...........
hihi - na uczelnaich też mają hel w butlach - do doświadczeń :)
Tu masz linki:
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=gazy+techniczne+%2BGda%C5%84sk&lr=
Wąłsnie maz mi podpowiedział z efirma LINDE nabija hell do butli - jest to firma ogólnopolska
tu link:
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=linde+%2Bgaz&lr=
U nas zawsze sprawdza się taka wyszywana pamiątka z imionami i datą ślubu, motywy oczywiście dopasowane do PM. Jeśli lubią to tradycyjnie parka młoda albo coś co ich charakteryzuje, kiedyś np wyszywałam motor albo gołąbki.
Albo - co ostatnio zrobiło furrorę!!! Na wesele w ramach prezentu zamówiłam - różnie nazywane - stroszki czy strachy, parka przebierańców z wierszykami i gadżetami w dobrym guście. Śmiechu co nie miara! Wogóle jeśli ktoś nie zna tego zwyczaju :)
Albo - co ostatnio zrobiło furrorę!!! Na wesele w ramach prezentu zamówiłam - różnie nazywane - stroszki czy strachy, parka przebierańców z wierszykami i gadżetami w dobrym guście. Śmiechu co nie miara! Wogóle jeśli ktoś nie zna tego zwyczaju :)
Ja mojemu bratu chcę zrobićm właśnie takie pudło z balonami (akurat babci popsuła sie lodówka :) więc będe mogła wykorzystać karton ) a na samym spodzie będzie pudełko z takimi kieliszkami

a w tym pudełku koperta z pieniążkami. Niech nurkują w pudle po właściwy prezent a rodzinka niech patrzy jaki to wielki prezent ma siostrzyczka dla brata hehe :)

a w tym pudełku koperta z pieniążkami. Niech nurkują w pudle po właściwy prezent a rodzinka niech patrzy jaki to wielki prezent ma siostrzyczka dla brata hehe :)
Czego się nie robi dla brata a kieliszki zamawiam na allegro - kosztują 37,50
Casi - każdemu według gustu - mi się akurat podoba. A jak rzucają płatki róż na młodych to niby ekologiczne albo kwiatki które dostają młodzi - ile kwiatów straciło swoje"życie"? Tym też nikt się nie przejmuje bo to ślub i tak ma być
Casi - każdemu według gustu - mi się akurat podoba. A jak rzucają płatki róż na młodych to niby ekologiczne albo kwiatki które dostają młodzi - ile kwiatów straciło swoje"życie"? Tym też nikt się nie przejmuje bo to ślub i tak ma być
Wraz ze znajomymi mojej przyszłej szwgierce zamówiliśmy rycerzy. Zrobili szpaler po wyjściu z kościoła, a później juz przed samą restauracją odbyło sie porwanie panny młodej przez 2 rycerzy i kolejnych dwóch wystartowało w jej obronie ( oczywiście w imieniu męża :o)). Małżonkowie byli zachwycenie podobnie jak goście weselni. Cała przyjemnośc wyniosła 800 zł ale każda złotówka była tego warta. Na prawde warto było zapłacić te pieniązki żeby zobaczyć zaskoczenie i te miny :o). Jak coś to mogę podać maila do pana, który się tym zajmuje.
Marin napisał(a):
> Wraz ze znajomymi mojej przyszłej szwgierce zamówiliśmy
> rycerzy. Zrobili szpaler po wyjściu z kościoła, a później juz
> przed samą restauracją odbyło sie porwanie panny młodej przez 2
> rycerzy i kolejnych dwóch wystartowało w jej obronie (
> oczywiście w imieniu męża :o)). Małżonkowie byli zachwycenie
> podobnie jak goście weselni. Cała przyjemnośc wyniosła 800 zł
> ale każda złotówka była tego warta. Na prawde warto było
> zapłacić te pieniązki żeby zobaczyć zaskoczenie i te miny :o).
> Jak coś to mogę podać maila do pana, który się tym zajmuje.
mógłbym poprosić o ten adres mailowy
> Wraz ze znajomymi mojej przyszłej szwgierce zamówiliśmy
> rycerzy. Zrobili szpaler po wyjściu z kościoła, a później juz
> przed samą restauracją odbyło sie porwanie panny młodej przez 2
> rycerzy i kolejnych dwóch wystartowało w jej obronie (
> oczywiście w imieniu męża :o)). Małżonkowie byli zachwycenie
> podobnie jak goście weselni. Cała przyjemnośc wyniosła 800 zł
> ale każda złotówka była tego warta. Na prawde warto było
> zapłacić te pieniązki żeby zobaczyć zaskoczenie i te miny :o).
> Jak coś to mogę podać maila do pana, który się tym zajmuje.
mógłbym poprosić o ten adres mailowy
Gulek
Myśle,że warto pochwalić się naszą niespodzianką,kórą dostaliśmy od gości na naszym ślubie.A więc,w trakcie zabawy orkiestra zaprosiła nas na środek sali i zawiązała nam oczy.Staliśmy tak ok 3 minut,słyszałam tylko szmery,szepty.A kiedy już otworzylismy oczy doznałam szoku.Całą sale oświetlały sztuczne ognie trzymane przez gości.Wszyscy kołysałi się do okoła nas w rytm piosenki(nie pamiętam tytułu ale coś o gwieżdzistej nocy)Sztuczne ognie kiedy gasły wymieniali na nowe i tak do czasu aż nie skończyła się piosenka.Nie było osoby która by nie płakała,efekt i przeżycie nie samowite.
witam ja polecam Bańki mydlane przed kościołem - gdy para młoda wychodzi po mszy z kościoła, albo latające lampiony podczas wesela gdy zrobi się juz ciemno - niesamowity efekt.
Więcej propozycji zamieściłem na swojej stronie
oto link do atrakcji i niespodzianek na wesele
http://www.djrafi.trixy.pl/?atrakcje-dodatkowe,54
Więcej propozycji zamieściłem na swojej stronie
oto link do atrakcji i niespodzianek na wesele
http://www.djrafi.trixy.pl/?atrakcje-dodatkowe,54
Jak Pani Agata słusznie wstawiła powyżej artykuł, tak na puszczanie lampionów należy uzyskać zgodę od żeglugi powietrznej.
Poniżej przesyłamy stronę z której można pobrać gotowy druk do uzupełnienia, wystarczy wysłać do nich fax który prawie nic nie kosztuje.
Często kiedy chcemy odpalać w miejscach gdzie nie odbywa się ruch linii lotniczych uzyskanie zgody to tylko formalność.
Pozdrawiam serdecznie
Wulkan Fajerwerki
http://www.wulkanfajerwerki.pl
Poniżej przesyłamy stronę z której można pobrać gotowy druk do uzupełnienia, wystarczy wysłać do nich fax który prawie nic nie kosztuje.
Często kiedy chcemy odpalać w miejscach gdzie nie odbywa się ruch linii lotniczych uzyskanie zgody to tylko formalność.
Pozdrawiam serdecznie
Wulkan Fajerwerki
http://www.wulkanfajerwerki.pl
a może bańki mydlane : duże lub mnóstwo małych, albo pokaz w trakcie wesela?? zapraszam: http://www.pokazybaniek.prv.pl
Jeśli macie jakieś wspólne zdjęcia ze znajomymi, możecie zaprojektować fotoksiążkę i podarować ją w prezencie parze młodej. Będą mieli pamiątkę na lata :) Podoba Ci się mój pomysł ? Jeśli tak, to zapraszam do Printu, mamy mnóstwo ciekawych szablonów https://printu.pl/fotoksiazka/






