Widok

nnt. Gdansk-Przymorze 38m2 mieszkanie na sprzedaz..

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
widzialem ze byly juz tutaj takie ogloszenia, moze akurat kogos zainteresuje i cos z tego bedzie, dlatego zamieszczam..

sprzedam mieszkanie 38 m2 w Gdansku-Przymorzu, ul.Chłopska.. nie bezpośrednio przy Chłopskiej, tak troszke wgłąb. Mieszkanie na 2 piętrze w 4-ro pietrowym bloku.. srodkowe, bardzo cieple, parkiety, nowe okna pcv i nowe drzwi wejsciowe. Mieszkanie odświeżone ale do remontu kuchnia i łazienka. Niski czynsz, blisko do morza oraz bardzo dobra komunikacja. Cena to 266 tys.zlotych

kontakt: 501-120-549

dziekuje i pozdrawiam, oto kilka fotek:

image

image

image

image

image

image

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie pomogę, jestem Pośrenikiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co widze to ceny mieszkan w Polsce tanieja i ta Twoja cena moim zdaniem jest zbyt wysoka, zobacz ze za ta cene mozna kupic w tej chwili nowe mieszkanie z wiekszym metrarzem np. http://www.hossa.gda.pl/?ids=213 ale zycze powodzenia :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

do góry