dziewczyny może macie kogoś w bliskim otoczeniu kto chce sprzedać auto rocznik 2000-2002 do okolo 15 tys zł , koniecznie 5 drzwiowy i nie biały, silnik benzyna 1.4 - 1.6. nissan almera, skoda fabia, opel astra, toyota corolla... może coś innego
opel astra I kombi, rocznik 2000, rejestrowany w 2001, silnik 1,4, zielony ;-), z instalacją gazową - 6200zł > PW
00
~runia
83.11.26.*
(15 lat temu) 28 listopada 2010 o 14:42
ja debatuję z mężem nad sprzedażą samochodu tylko jeszcze nie wiem, czy jego czy mój ja mam Peugeot 206 1.4 benzyna stan bdb serwisowany w ASO - ostatni serwis w marcu 2010 a rocznik 2001 5 drzwi jak bys była zainteresowana to daj znac, a ja Ci powiem co ustaliliśmy.
z mężem będziemy sprzedawać nasze mitsubishi space star 2001 rok kolor granat za ok 8 - 9 tyś ,
00
~jolkagda
84.10.172.*
(15 lat temu) 15 listopada 2010 o 14:37
Wieczorem na maila podam nr tel właściela jak będzie karta na samochodzie. Bo teraz niemam możliwość zejść na parking. Niestety tylko tyle wiem. Właściciel to starszy wiekowo więc dba o to auto.
znajomy ma Renault scenic 2002r. 1,9 dci, stan techniczny-jak nowy, , klima, nawigacja, komputer, zmieniarka cd, , bagaznik, przebieg 145tys , cena 20tys.
jeśli bedziesz chciała coś więcej to napisz na PW